| Razvan a întrebat:

Care este noul «trend» in materie de valori morale?

6 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

@Alexa mi-ai luat vorbele din gura, de data asta treaca de la mine.laughing Oana s-a ales-bules de toata morala romanesca, a fost ciordita si arucata la groapa de gunoi acolo unde sunt toate mizeriile umane.

| hominid dreak a răspuns:

Care e criteriul de stabilire a unei valori morale, doar ce spune vreaun filosof nebun sau vreun popa cazut de beat in cristelnita? Numai dracu poate stie in ziua de azi ce e rau si ce e bine.

| RUMBURAK a răspuns:

Sa fi eco, sa pari credincios, sa pari neinteresat de probleme superficiale.sa fi mereu afectat de tragedii indepartate de tine.cand de fapt tu arunci peturi si gunoaie in rau, injuri tot calendarul de la cap la coada, te framanta ce face cristea cu bianca si la inundati te plictiseau ingrozitor apelurile la donatii.mai vrei trenduri din astea ca m-ai am?

| Contrast a răspuns:

Te aprob Alexa...

| alinutza83 a răspuns:

Sa furi cat mai putin de la cat mai multi...ca sa astupi gaurile negre din Buget, asa cum fac guvernantii in tara asta.(din pacate)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesanta abordare. Noul trend este tocmai absenta oricarei valori morale.