| Elena9328 a întrebat:

Care sunt cele mai importante valori morale pentru voi? Și de ce? happy

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Smecherii n-au principii morale, da da

| RAY a răspuns:

Ratiunea,sinceritatea,seriozitatea,simtul umorului, imi plac persoanele care gandesc ca mine, cu care impartatesc acelasi valorii de gandire, cu care am ce convsersa

| OnuOnulică a răspuns:

Încrederea, bunăvoința, sinceritate. Dacă ai aceste calități poți să te consideri un om adevărat. Eu de fel sunt o persoană ascultătoare...îmi place să ascult și apoi să rezolv...sunt genul care vrea să ajute mereu dar unii nu înțeleg atât de bine ajutorul meu și tocmai de aia la mine predomină ignoranța.

| LoveSleep a răspuns:

Nu există. Valorile morale mă plictisesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să fiu lipsită de principii morale?
Să nu fiu? Lia, 23-23, apocalipsa.