| Woofy a întrebat:

Care este numele vostru real? Si prietenii cum va spun?big grin

Răspuns Câştigător
| Gandacica a răspuns:

Hey;* ma cheama Roxanabig grin, prietenii imi spun Roxy, Rox, Rex si Ana:*

XoXo:*:*

84 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexandra, prietenii imi spun ale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele meu e delia(deea sau copila singuratik)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ionut sau----- Jimmy --Dj Jimmy

| DiannaDia a răspuns:

Diana, Elena stiu e ciudat cum imi spun "fata cea cool"

| EmotionalKoma a răspuns:

Ma cheama denisa si pritenii si familia imi zic deny

| Roxii a răspuns:

Roxana...prietenii ma alinta:X roxy rozzy sau ronti!
laughing

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Buna, numele este teodora si mi se zice teia( toata lumea ma stie asa), da mi se mai zice si teo, teodora, dora, tea, ceai de teia, valentina, vali

| Douapunccteunics a răspuns:

Loredana, Lore/Bebii/Blonda

| Maria46854213 a răspuns:

Lorena si prietenii imi spun Lorelove struck

| NPA a răspuns:

Servushappy Ma numesc Alexandra dar toti imi spun Alice big grin

| timiHash a răspuns:

Buna,... Ionut happy mi se zice Ony sau Timi :]]

| EveTorres a răspuns:

Ma cheama Denisa prieteni imi spun Deni, Dede, De.

| flyuuuuuuuu a răspuns:

Tzao Gianina prietenii imi spun Giany

| FlooD a răspuns:

Ma cheama bogdan da prieteni imi zic Flood FlooDin a si colega de banca imi zice cole laughing

| SunIsUp a răspuns:

My name is Alexandra...si pr mei imi zic bebe mik ce bea laptic sau ciupercutza mica laughing

| blackmesa a răspuns:

Gabriel si astia imi spun Gaby

| Meeeeee a răspuns:

Sonia si prietenii imi spun Sony, so, sonicutza. fiecatr zice cum vrea big grin

| zozole_5399 a răspuns:

Ma numesc dyana si multi imi zic zozole iar alti di alti dida alti did alti dya si tot asadar adevarata porecla este:X:Xzozole:X:X

| MissPink a răspuns:

Ma cheama Carina si prietenii imi Arina sau Cara sau Inna. dar cel mai mult Cara:X

| Tili a răspuns:

Madalina si amicii:X imi zic Mada, Mady sau Tili ( de la numele de fam. tongue)

| Siera_3750 a răspuns:

Buna, ma cheama Raluca.prietenii imi spun Rall, Ralu, Bebehappy

| DeEuUtSa a răspuns:

Buna.ma cheama andreea... dar prietenii imi spun deea big grin deiu dede.

| 11Andreea a răspuns:

Ma numesc Andreea si prietenii imi zic deea, andry, deutza, andreuta, soryy( de la cuvintul surioara -asa imi spune prietena mea cea mai buna )

| 11Andreea a răspuns:

Ma numesc Andreea si prietenii imi zic deea, andry, deutza, andreuta, soryy( de la cuvintul surioara -asa imi spune prietena mea cea mai buna )

| s3biy_7162 a răspuns:

Ciao! seby