| Alexandra2019 a întrebat:

Buna seara!
Am dori sa im schimb numele de pe facebook. Ce sugestii aveti? Inafara de numele real, este al doilea cont si nu as vrea sa folosesc din nou numele. Ceva idei?hee hee Prietenii imi spun Bela, iar la un moment dat mi s-a spus Emonica [cam prostesc, dar na]. Astept opinii.Multumesc!

6 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Imi poti trece numele de familie al meu, si Prenumele tau (eventual ma intrebi ), e o idee perfecta, nu-i nimic, toti gresim, Paste fericit! :*

| avaalexandra a răspuns:

Bela Bella
Bella Alexandra
Tinker Bell Alexandra big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bela Emonica
Bela si atat
Bela Emonica punct
Emonica si atat
Emonica frumusica
Bela simpatica
sunt o gramada...

| Rollwo a răspuns:

Bela Si Atat. big grin funda?

| kriystina19 a răspuns:

Poti sa pui orice iti trece prin cap chiar si pe iubitul tau daca ai. trebuie sa fii inspirata si gasesti tu ceva.

| Alexandra2019 explică:

As*...Imi cer scuze pentru eventualele greseli.