| MâţulMov a întrebat:

Care este recordul tau personal de mestecat guma?
Si ce guma mesteci?
Eu mestec JETgum.
Apropo, m-am apucat de un comic, dar nu e gata, sper ca o sa va placa... big grin

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Mie imi place guma Horbit...cea mai buna guma
http://www.youtube.com/watch?v=HOqSQ1IOmvE

| Fragile a răspuns (pentru Apache):

Gumă mestecată horbit laughing))))))

| DaVà a răspuns:

Eu mestec Slobogum, adica imi da pritena mea.Eu imi cumpar des 5gum cu aroma de cauciuc.O mestec cam 30-40 ore pana-si pierde aroma.

| ɔɐıɔ a răspuns:

O stii din intrebarea mea...

| MâţulMov explică (pentru ɔɐıɔ):

De fapt, mi-am cumparat si eu un pachet si cand o sa se goleasca, o sa scriu numele utilizatorilor TPU, adica aia care merita jet, si o sa pun hartia acolo...si acolo o s-o las.

| AndreeaLove10 a răspuns:

Eu prefer five albastru sau verde!happy

| AlbertPanel a răspuns:

Eu mestec spearmint sau 5... o mestec pana ii trece gustu sau pana imi amintesc ca o am in gura