| Reew a întrebat:

Care este vedeta voastra preferata si argumentati raspunsulhappy si nu va faceti griji sigur dau funditawinking!

Răspuns Câştigător
| AnaMaria42312 a răspuns:

Hehe. Imi place Milan Stankovic (Serbia). E foarte dragut are o voce superba. E talentat ce sa mai. ii ador stilul. si zambetul big grin laughing

4 răspunsuri:
| RUMBURAK a răspuns:

Boc.ca a arso la pensie pe soacra-mea.

| BiZZaRe a răspuns:

Vedeta mea preferata este cantaretul shaggy, deoarece canta in genul hip-hop/pop :d

| eu..sh doar eu a răspuns:

Mie imi place Lady GaGalove struckptk canta ff frumos si e si frumoasabig grin
funda?big grin

| Daniela_3337 a răspuns:

Milan Stankovic logic. E cel mai scump om de pe planeta love struck