| EuAiciPrezentPeNet a întrebat:

Care este vedeta voastra preferata? de ce este vedeta voastra preferata Fudita

7 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Prea multe... nu stiu pe cine sa aleg laughing

| alexandra2859 a răspuns:

Stiu ca este cam tarziu dar o sa iti raspund si eu la intrebare.

deci in primul rand nu am nevoie de funda ta.

si in al-2-lea actrita mea preferata este cu siguranta kate beckinsale

de ce?

pentru ca este o actrita exceptionala

este super frumoasa

este adevarata si are un super simt al umorului

joaca in filmul meu preferat underworld(pe care ar trebui sa il vezi si tu daca nu esti prea mica) in care este rolul principalbig grin

are un zambet minunat

probabil este ateea ca si mine

se imbraca super cool

si este si ea foarte cool

are stil si nu ii lasa pe alti sa o sfideze

este super desteapta

am cunoscut-o(anul trecut cand a venit in Grecia)

ar mai fi si altele dar cred ca ai inteles de ce imi placehappy

a ta?

| EuAiciPrezentPeNet explică (pentru alexandra2859):

Am foarte multe dar favorita favoritelor este J Lo

| beatrice9849 a răspuns:

Johnny Depp-din cauza:
>atitudinii si caracterului sau foarte puternic;
>talentului sau actoricesc de neconfundat
>expresivitatii
>stilului

| gamestoper1998 a răspuns:

Dwayne Johnson deoarece este si actorul meu preferat si vedeta me-a preferata datorita rolului din fast and furious 5 si atitudinea acestuia.Pe langa el si Johny Deep cu toate ca singurul film care mi-a placut a fost desigur piratii din caraibe si charlie si fabrica de ciocolata.

| paulica2003 a răspuns:

Lady Gaga, pentru ca este unica!

| Just4sking a răspuns:

Jennifer Lawrence big grin De ce? Pentru ca este o tanara foarte telentata. Are 22 de ani, iar la 20 a fost nominalizata la Oscar. Am devenit obsedata de ea dupa ce a jucat in "The Hunger Games". Am citit intr-o revista ca a ajutat o persoana careia i se facuse rau pe strada, practic ea a salvat-o, oferindu-i primul ajutor. In plus, a declarat ca i se pare ca are o avere prea mare pentru varsta ei. Iar daca ai urmari cateva interviuri cu ea, ai vedea cat de amzuanta si naturala este. O apreciez pentru talentul, umorul si naturaletea ei. Ar mai fi si altii, dar in momentul asta, " she's the one" happy