| anonim_4396 a întrebat:

Care-i cea mai trăznită întâmplare/farsă?

15 răspunsuri:
| DudaYeah a răspuns:

Păăi.
Întâmplare : Eram in parc cu o prietenă, trec niște bunăciuni pe lângă noi, mă uit la ei, aveam sticla de suc în mână (fără capac), mă împiedic de o groapă, cad pe jos..pe asfalt..pe burtă..sucu mi-a sărit tot in cap iar mai apoi îmi aud în spate "Ce ratată..nu știe să meargă." Bineînțeles, ăia care vorbeau fiind bunăciunile.
Pam-pam.

| GroparuVesel a răspuns:

Da,lopata.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Casatoria mea

| Ashadow a răspuns:

M-am plictisit de intrebari pe subiectul asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pot sa scriu atat laughing

| TheTimeKiller a răspuns:

Saptamana trecuta cand toti au plecat la film cu dirigu(in scoala la video-proiector) eu cu 2 fete am ramas in clasa (pe pretextul ca vom invata la romana ca dam test). Stateam noi 3 si nimeni nu invata nimic. Alea incepuse sa vorbeasca intre ele despre baieti. Ce-mi trece mie prin cap? Colegul meu de banca isi ia sandwish la el. I l-am luat din ghiozdan si m-am uitat cu ce e. Era cu pateu. Am scuipat toti 3 in el si i l-am pus la loc. Vine asta, ii era foame. II zic: Da si mie sandwish de la tine. El:Nu, ca mi-e foame rau. Eu-atunci du-te dracu si manancal. Alea radeau de numai puteau cand ala manca si la terminat pe tot. Il intreb: -A fost bun? El- Da ma a fost bun. Eu-OK.happy

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Sa-i pui pioneze in scaun profului de istorielaughing)) asta da' intamplarelaughing

| 3KRoS a răspuns (pentru AdrenalinaPuraLaMaXim):

Eu cu niste colegi i-am scos suruburile de la scaunul de la catedra (profu e gras) si a cazut cu el.Nota a fost 4 desigur

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns (pentru 3KRoS):

Am facut-o si pe astalaughing))) caterincaaaa

| Chronicles a răspuns:

O mie şi una de întrebări ca astea...

| LemonGreen a răspuns (pentru Chronicles):

Așa...și?
Am dreptul sa întreb ce vreau.

| TheGenius a răspuns:

Cand cineva mi-a spus sa nu ma uit la 1 man 1 jar, iar eu tot m-am uitat :-|

| musculo a răspuns:

Pai eu am lipit o moneda de trotuar cu picatura... faza e ca a incercat vecina-mea sa o dezlipeasca a vazut ca nu poate si a venit de acasa cu un cutit ....am ramas fara moneda.sunt mai sarac cu 50 de bani

| Ionela_Matei_1990 a răspuns:

Pai...farsa(pe care am patit-o eu)
eram intr-o excursie si ne-am cazat la Cabana Cerbu... s-a facut seara, ma rog, toata lumea dormea(inclusiv eu)
dar s-a facut dimineata si m-am trezit ( ca tot omul normal) si am descoperit ca cineva "necunoscut" ( o fata pe nume Claudia) m-a spalat pe cap cu pasta de dinti rolling on the floor

| 3KRoS a răspuns:

Lipestel pe unul cu scoci de perna (il lipesti cu capul si mainele) si ii pui pasta de dinti pe jos ca sa alunece si sa nu se mai poata ridica!