| anonim_4396 a întrebat:

Care-i lucrul cel mai inteligent pe care-l poate spune un bărbat? rolling on the floor)

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Dragă, poftim cardul.

29 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

"Femeia"

| AikkoxD a răspuns:

Da,draga mea, ai dreptate.

- Auzi tu mă crezi proastă?
- da draga mea, ai dreptate.
*ştiu, e un banc*

| Polaris a răspuns:

Chiar insiști?

| Alyra a răspuns:

Noapte bunăbatting eyelashes!

| DNSK a răspuns:

Ce inseamna "inteligent"?

| Attack619 a răspuns:

Teoria relativității reprezintă în fizica modernă un ansamblu a două teorii formulate de Albert Einstein: relativitatea restrânsă și relativitatea generalizată.
Ideea de bază a acestor două teorii este că timpul și distanțele unui eveniment măsurate de doi observatori au, în general, valori diferite, dar se supun totdeauna acelorași legi fizice. Când doi observatori examinează configurații diferite, și anume deplasările lor, una în raport cu cealaltă, aplicând regulile logice, se constată că legile fizice au în mod necesar o anumită formă. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La minciuni nul dintrece nimeni

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru anonim_4396):

Numa femeiawinking Sunteti mincinoase cronice din frageda prunciewinking

| anonim_4396 explică (pentru GeorGEBlaCKRidER):

laughing femeile is mai bune la orice decat barbati

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar vrei sa-ti scriu aici eseu de 20 pagini argumentand dc nu sunteti si la ce nu sunteti?tongue Pentru asta exista messutongue

| madyddd a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

I-auzi la ellaughing))) eseu de 20 de paginii argumentand de ce nu sunt si la ce nu sunt bune femeiile...rolling on the floor))))
hai ca faci curioasa!rolling on the floor)))))))))))

| IMC90 a răspuns (pentru madyddd):

Vad ca multi n-au ezitat nici aici sa-si demonstreze limitele in gandire (am zis sa fiu mai diplomat, sa nu mai zic imbecilitatea, cum ziceam de obicei)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca esti femeie nu inseamna ca esti mai inteligenta decat un baiat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca zic penis nu se pune ca cica ala nu stie carte, hmmmmmmm? aaaaa da, nu se cere carte multa, parul lung si mintea scurta, ca sa scrii o intrebare nu e lucru de mirare, pam pam!

| Aneurysm a răspuns:

Ai zis c-o facem diseara...

| Gogu06 a răspuns:

Daca va credeti atat de inteligente raspundeti la asta:"Daca, creştinismul e adevărat, atunci raţiunea e falsă. Dacă raţiunea umană e falsă, cum se explică minunile create de ştiinţă pe baza raţiunii umane?".

| NOname a răspuns (pentru Gogu06):

Ai văzut categoria?

| Ţăpeşu a răspuns:

Lasă-l să vorbească şi o să vezi de ce este capabil.

| LittleMnster a răspuns:

Cel mai inteligent lucru e cand o citeaza pe nevasta-sa.

| Motanul239 a răspuns:

Cel mai inteligent lucru?
...stiu
...pe eu ma cheama..aaa.am uitat.Pe tu cum te cheama?

| beki13 a răspuns:

Draga mea, eu sunt capul si tu gatul laughing

| KevinAnthony a răspuns:

Nevastă-mea zice că...

| Marmun a răspuns:

Cred ca din punctul tau de vedere "Stai linistita draga, platesc eu " laughing

| Skittel a răspuns:

O sa ramai surprinsa cand o sa aflii cate lucruri inteligente poate spune un barbat. Atat incat nu cred ca are grad de comparatie smug big grin

| madyddd a răspuns (pentru Skittel):

E na? zici tu? rolling on the floor))))

| Skittel a răspuns (pentru madyddd):

E clar! nu stii inca big grin tongue

| ImiPlacCerealeleNesquik a răspuns:

Gresit! S-a declarat ca fetele sunt cu 50% mai proaste ca barbatii. Deci, noi, barbatii v-am facut fetelor. Huaaa. tongue

| victor_3055 a răspuns:

Chiar vreau sa-ti spun ceva inteligent da am uitat