| Jrroxy a întrebat:

Care imi spune si mie bancuri cu blonde? Fundita la cele mai multe :*

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Http://lmgtfy.com/? q=bancuri+cu+blonde

10 răspunsuri:
| lalalalallll a răspuns:

O blondă numită Jrroxy se căca pe ea.

| Jrroxy explică (pentru lalalalallll):

1)Nu sunt blonda. 2)Eu nu fac pe mine la fel ca tine. 3)Esti needucat si vorbesti foarte urat! 4)CeI care ma critica si Ma invidiaza Vor doar sa ma schimbe Pentru cA vad in mine ceea cE Ei nu vor Fii niciodata!

| Kazimir a răspuns (pentru Jrroxy):

„4)CeI care ma critica si Ma invidiaza Vor doar sa ma schimbe Pentru cA vad in mine ceea cE Ei nu vor Fii niciodata!" Serios? Ești atât de retardată încât să scrii căcaturi cu litere mari alternate? Felicitiări ești puțin mai deșteatpă ca un câine.

| Jrroxy explică (pentru Kazimir):

Auzi tu nu trebuie sa te bagi in treburile mele.scriu ce vor muschii mei.si cu faza ca sunt mai desteapta decat un caine.wtf? tu gandesti inainte sa vorbesti sau nu esti in stare nici macar sa faci asta.hmmm asta e.nu am ce discuta cu un needucat si redus mintal ca tine.papahappy

| Kazimir a răspuns (pentru Jrroxy):

Oi fi needucat dar nu sunt prost ca tine... Și nici cocalar/pițipoancă care ascultă salam sau inna...

| Foxie2 a răspuns:

Ce face o blondă la emisiunea Vrei să fii miliardar?
Sună un prieten şi întreabă ce să aleagă:
-fifty-fifty sau întreabă publicul.

| VilcuDarius a răspuns:

Cum navigheaza blondele pe net? toarna apa pe tastatura
de ce zambesc blondele cand fulgera? cred ca li se face poza

| MaduMadutsaa a răspuns:

TESTUL DE SARCINA
Doua blonde stau de vorba:
- Stii, ieri mi-am facut testul de sarcina!
Cealalta, foarte curioasa, i se adreseaza:
- Si au fost grele intrebarile?
Publicat de qwerty la 20:14 0 comentarii
sâmbătă, 22 octombrie 2011
BLONDA LA GINECOLOG
O blonda consultata la gincolog. Acesta o intreaba:
-Domnisoara, aveti pierderi mari in timpul menstruatiilor?
-Eh! Cinci - sase sute de euro
Publicat de qwerty la 21:15 0 comentarii
duminică, 9 octombrie 2011
BANCURI CU BLONDE
Stii cate bancuri cu blonde exista?
- NICI UNUL! Toate sunt intamplari adevarate.
Publicat de qwerty la 21:16 0 comentarii
joi, 10 martie 2011
CADOURI
Doua blonde stau de vorba.
Una zice: - Draga, sotul meu are serviciu langa o florarie. Niciodata nu mi-a adus vreo floare
- Si ce? Al meu are post langa Conservator. O conserva n-am vazut pana acum
Publicat de qwerty la 20:27 0 comentarii
joi, 16 decembrie 2010
PANTOFII
O blonda intra in magazinul de pantofi. Se uita ce se uita, si cere vanzatoarei sa ii arate o pereche de pantofi, pe care ii si probeaza. Vanzatoarea o intreaba:
- Cum sunt?
- Ma cam strang putin, raspunde blonda.
- Incercati sa le scoateti limba, spune vanzatoarea.
- Thoth ma strangh phusin
Publicat de qwerty la 17:10 0 comentarii
sâmbătă, 13 noiembrie 2010
FURT
O blonda suna la politie:
- Doi hoti mi-au furat masina!
- I-ai vazut?
- Da
- Ai retinut fetele lor?
- Nu, dar tin minte numarul masinii
Publicat de qwerty la 21:58 0 comentarii
miercuri, 8 septembrie 2010
OGLINDA
Doua blonde se plimba pe Magheru. Una dintre ele gaseste o oglinda. O ia de jos, priveste si zice:
- Uite, fata, o poza cu mine!
- Ia da-mi-o si mie! Ha, Ha, Ha, ce fata de proasta ai