| ticaela a întrebat:

Hello!kissCine imi da cele mai multe bancuri cu blonde are fundoi big grin

Răspuns Câştigător
| Laurishkutza a răspuns:

O cartita mergea pe sub pamant si sapa o galerie; la un moment dat se hotareste sa iasa la suprafata si nimereste pe o plaja de nudisti, intre picioarele unei blonde; orbita de lumina soarelui cartita da aiurea din cap;
- Ariciule, tu esti ma?
-.
- Ariciule, tu esti ma?
-.
- Ba ariciule.(mirosind), ai murit ma?

Bula si Bulovici un coleg, serveau o votca la un Bar. Zice Bulovici:
-Le vezi pe alea doua coarde blonde de la masa? Una e nevasta-mea si cealalta e amanta mea.
Zice Bula:
-Baaaaa. mi-ai luat cuvintele din gura.

Un tip merge la doctor si-i spunebig grinomnule doctor sunt epuizat in fiecare seara cand adorm visez ca trebuie sa conduc un T.I.R.plin cu fructe si legume de la Bucuresti la Baia Mare ma trezesc obosit si asa ma duc la slujba dar asta in fiecare zi.Doctorul ii spune:Sti cum facem? Cand adormi conduci tu pana la Deva si de acolo pana la Baia Mare conduc eu. OK? Dupa o vreme se intalneste cu doctorul.Va multumesc sunt mult mai odihnit.In aceeasi zi se intalneste cu un amic. Ce mai faci ma? Lasa-ma ca nu mai pot de oboseala, in fiecare seara cand adorm visez ca fac dragoste toata noaptea cu trei blonde superbe si ma duc frant la munca. Du-te ba la doctoru meu ca te rezolva el.La O saptamana se intalneste iar cu amicul sau. Ce mai zici acum? Lasa-ma ca am fost la doctorul tau si am scapat de blonde! Ti-am spus eu ca-i bun. Da ii bun dar acum cand adorm am de condus un T.I.R.pana la Baia Mare!

In camin, doi tipi se duc la dusuri, dar isi dau seama ca au uitat sapunurile. Asa ca unul din ei se intoarce in pielea goala, in fuga, in camera ia doua sapunuri si fuge spre dusuri. Pe culoar se intalneste cu 3 blonde. Ca sa nu se faca de ras, se preface ca e statuie. Ajung tipele in dreptul lui si incep sa comenteze.
- Ce o fi asta? intreaba una. A doua, uitandu-se la penisul tipului, zice:
- Poate ca ar trebui sa tragem de manerul asta. Trage ea si tipul scapa un sapun.
- Aaa, ia uite, e distribuitor de sapunuri, zice prima.
- Ooo, sa încerc si eu, zice a doua si trage si ea pana cand tipul scapa si al doilea sapun.
- Acum e randul meu, zice a treia blonda si incepe sa traga si sa traga si sa traga. Tipa tot trage si, la un moment dat, spune:
- Ia uite, are si sapun lichid

Intr-un avion, un avocat nimereste langa o blonda misto. Bla, bla, tot incerca sa intre in vorba cu ea. Nimic. Blonda se uita pe geam, mai incerca sa doarma. Avocatul, enervat:
- Uite, hai sa jucam un joc misto! Eu iti pun tie o intrebare, si daca nu stii imi dai 5 $, apoi imi pui tu mie o intrebare, si daca nu stiu iti dau 5 $! Si tot asa.
- Nu domnule, imi pare rau, sunt obosita, as prefera sa ma odihnesc.
- Bine, uite, eu iti pun tie o intrebare, daca nu stii imi dai 5 $; tu imi pui mie o intrebare, si daca nu stiu, iti dau 500 $! Blonda accepta in sfarsit.
- Care este distanta de la Pamant la Luna?
Blonda deschide geanta si ii da 5 $.
- Ce e mic, are 3 picioare si urca dealul?
Avocatul, se gandeste, scoate laptop-ul, cauta in baza de date, cauta pe Internet, trimite mailuri la toti prietenii, in sfarsit, dupa o ora, transpirat, ii da blondei 500 $. Blonda ii ia, apoi se intoarce si incepe sa se uite plictisita pe geam. Avocatul, isterizat:
- Bine, bine, ce e mic, are trei picioare si urca dealul?
Blonda deschide tacticoasa geanta si ii da o hartie de 5 $.

Doua blonde erau intr-un bar si sarbatoreau de zor. La un moment dat barmanul le intreaba:
- Sunt si eu curios, de ce sunteti atat de bucuroase?
- Am reusit sa terminam un puzzle in 6 luni!
- Pai si ce asta e motiv de bucurie?!
- Desigur, caci pe cutie scria 3-5 ani!

Nu-s multe da-s bune. Funda? PACE>

6 răspunsuri:
| dαɴЗ a răspuns:

Http://bancuri.cere.ro/Blonde-7.html

Intr-o seara, un cetatean cu o galeata intr-o mana, cu o nicovala in cealalta, cu cate o gaina sub brat, se uita nedumerit, cand spre stanga, cand spre dreapta drumului. Din spate il ajunge o blonda. Cetateanul, necajit de-atata bagaj, o intreaba: - In ce directie e gara, domnisoara? - Mergeti cu mine ca si eu merg intr-acolo. Dupa vreo suta de metri blonda zice: - Daca ma gandesc bine, eu n-ar trebui sa merg cu dumneata. - De ce domnisoara? - Pai, ai putea profita sa ma violezi. - Cum asa domnisoara? Cu atatea lucruri in brate? - Sigur, ai putea pune galeata jos, nicovala in galeata si gainile le tin eu.

Dupa un an de succes la o firma de management s-a dat o petrecere. Angajatii se distrau, beau, mancau si isi faceau de cap. Au inceput sa spuna bancuri, cele mai multe cu blonde. Vicepresedinta firmei era blonda. Dupa cateva bancuri extreme nu a mai rezistat si a plecat. In drum spre casa vede din masina o blonda intr-o barca vaslind in lanul de grau. Aceasta, furioasa se da jos din masina si incepe sa strige la cea din lanul cu grau: - Nenorocito, numai din cauza ta si a celorlalte se fac bancuri pe seama blondelor! Daca as sti sa inot as veni la tine si te-as bate de sa chiui!

O blanda merge la brutarie si intreaba :

-Aveti paine la 10 lei?

-Da avem! raspunde brutareasa.

Brutareasa ii da o paine la care blonda:

-Cat costa?

O blonda se duce la un hotel sa-si ia o camera peste noapte.

Receptionerul ii spune ca nu mai are decat un pat liber, dar

cu trei barbati in camera.Fiind iarna si neavand unde sa doarma

accepta.

In camera unul dintre ce trei ii propune un joc. Daca raspundea

corect la o ghicitoare("ce e mica, are coada, rontaie alune, si

traieste in padure?") o vor lasa sa doarma. Daca nu...

Dimineata femeia de servici intra in camera unde doi barbati

erau lesinati, iar al treilea in genunchi se ruga la blonda:

- Zi veverita, te implor, zi veverita!

O blonda-si gaseste masina din parcare cu portiera infundata. Un trecator binevoitor o sfatuieste sa sufle in teava de esapament pana cand portiera revine la forma initiala. Blonda nu sta mult pe ganduri si incepe sa sufle.

In timp ce era in plina activitate, o alta blonda apare:

-Ce faci draga?

-Pai uite suflu ca sa indept portiera.

-Vai draga, da' fraiera mai esti! N-o sa reusesti niciodata!

-De ce?

-Pai nu vezi c-ai ferestrele deschise...

O blonda îsi ia o slujba la domeniul public. Trebuia sa vopseasca banda de pe mijlocul unui drum de tara. Seful ei îi spune ca se afla în perioada de proba si trebuie sa vopseasca cel putin 2 kilometri pe zi, daca vrea sa-si pastreze serviciul. Verificînd la sfîrsitul zilei, el vede ca în prima zi facuse 4 kilometri, dublu fata de medie. A doua zi a fost putin mai dezamagit, pentru ca blonda nu vopsise decît 2 km. Se gîndeste ca oricum asta e media si trece cu vederea. Dar a treia zi, cînd blonda vopsise doar 1 km, îi spune:

- Ce problema ai? Vreo boala, vreo defectiune a echipamentului? Ce te opreste sa faci 2 kilometri pe zi?

- Stiti, cu fiecare zi sînt din ce în ce mai departe de galeata!

Răspuns utilizator avertizat
| OMarmotaO a răspuns:

Http://www.hopa.ro/bancuri/Blonde cu blonde si nu numai:))

| JustBelive a răspuns:

Cum tii o blonda ocupata?
1. o pui intr-o camera rotunda si ii zici sa stea la colt
2. ii dai o foaie pe care scrie pe ambele parti "citeste pe verso"

Suna blonda la CFR:

-Imi spuneti va rog cat face trenul din Tg.Mures pana in Bucuresti?

-O secunda...

-Multumesc!

-o blonda merge la un magzin de electrocasnice, se uita prin magazin si la un moment intreaba pe vanzator;
B:Cat costa televizorul asta?
V:nu vindem produse blondelor?
A doua zi vine blonda vopsita bruneta intreaba pe vanzator;
B:Cat costa televizorul asta?
V:nu vindem produse blondelor?
Bbig grine unde ti-ai dat seama ca sunt blonda?
V:Asta e cuptor cu microunde!
Doua blonde calatoresc cu trenul.
In compartiment calatoreste cu ele un barbat mai in varsta, cu barba.
Sopteste una la alta:
- Uita-te! Asta-i Mircea cel Batran...
- Esti proasta. El e mort de vreo 6-700 de ani.
In acel moment intra un alt barbat in compartiment, si-l saluta pe barbos:
- Ciao, Mircea, ce faci, batrine! nu te-am mai vazut de sute de ani...
Prima blonda:
- Na, cine-i proasta?
- Ce face o blonda cand afla ca 90% din accidente se intampla in casa?
- Se muta
de ce o blonda nu stie sa scrie 11? nu stie care 1 sa-l puna primul.

O tipa blonda, superba, la volanul unei masini si mai superbe, opreste la semafor. Apare "aurolacul" de zona si-i cere o tigare. Blonda i-o ofera imediat ca sa scape de el. Intre timp, se pune de verde si tipa pleaca in tromba. La urmatorul semafor, in mod ciudat, acelasi individ:
- Doamna, da-mi si un foc.
Tipa ii da bricheta cu totul, ca sa-l vada plecat de linga portiera si porneste mai departe. La al treilea semafor, acelasi individ (spre exasperarea blondei):
- Doamna, ai fost o dama buna cu mine asa ca, daca-mi dai 1 leu, te invat sa iesi din girator!

Dupa un an de succes la o firma de management s-a dat o petrecere. Angajatii se distrau, beau, mancau si isi faceau de cap. Au inceput sa spuna bancuri, cele mai multe cu blonde. Vicepresedinta firmei era blonda. Dupa cateva bancuri extreme nu a mai rezistat si a plecat. In drum spre casa vede din masina o blonda intr-o barca vaslind in lanul de grau. Aceasta, furioasa se da jos din masina si incepe sa strige la cea din lanul cu grau: - Nenorocito, numai din cauza ta si a celorlalte se fac bancuri pe seama blondelor! Daca as sti sa inot as veni la tine si te-as bate de sa chiui!

| a răspuns:

Intr-o noapte, la spital, o asistenta blonda il scoala pe pacientul care dormea un somn adanc si ii spune:
- Treziti-va, am uitat sa va dau somniferul!

Care e diferenta dintre un frigider si o blonda?
Frigiderul nu zice "Aaaaahhh" cand bagi ceva in el.

Doua blonde stau de vorba:

-Ieri am fost si mi-am facut testul de sarcina!

Cealalta blonda curioasa o intreaba.

-Au fost grele intrebarile?:)))

Doua blonde la dus:
- DA-MI, TE ROG, SAMPONUL TAU!
- Dar ai unul langa tine...
- STIU, DAR ASTA E PENTRU PAR USCAT SI EU AM PARUL UD!

Uita`te aici :

http://bancuri.cere.ro/Blonde-7-7-55.html

http://bancuri.topfun.ro/bancuri-romanesti/blonde sunt` super tai astea :))) =)