| moftuliki a întrebat:

Care nume va place mai mult andreea sau daiana?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| iuandfto a răspuns:

Sa fiu sincera Andreea imi place mai mult pentru ca este numele meu dar Daiana este un nume mai rar, mai deosebit.

45 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Daiana, Andreea este si nume de baiat.

| pwp a răspuns:

Daiana.
andreea mereu ma gandesc ca e nume de baiat(initalia chiar e)
deci daiana la fata
si andreea la baiat love strucklove strucklove struck

| BruneTTe a răspuns:

Cu siguraaantza Daiana love struck

| Minty a răspuns:

Andreeahappy

| Reew a răspuns:

Avand in vedere caci numele meu este Diana automat imi place Daiana happy, dar tie?

| Adredemesconf a răspuns:

Andreea.
O zi frumoasa!

Răspuns utilizator avertizat
| Floreenofficial a răspuns:

Andreeeaaaaaaaaa :X
si daiana e fainbatting eyelashes

| Biby a răspuns:

Aleg Daiana, pentru ca este un nume foarte frumos si rar intalnit. Mi se pare foarte deosebit.Andreea nu prea imi place pentru ca este foarte comun. O sa-ti spun ce origine sunt fiecare.Andreea:Grecesc,Daiana:Latinesc si inseamna divin.

| mary a răspuns:

Daiana o cheama pe vaca lu' mamaia. deeeeci andreea

| anaid a răspuns:

Daiana .logic...asa ma cheamalaughing

| LNK a răspuns:

Salut! Cred ca Daiana. happy

| Anileda a răspuns:

Andreea

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Daiana imi place mai mult pentru ca e un nume mai rar pe care nu prea il aud.Si Andreea e frumos dar cred ca stiu vreo 15 fete cu numele astahappy

| Mjdolhfi a răspuns:

Andreea

| eeleeeeeeeelllll a răspuns:

Daiana smug

| Deea a răspuns:

Andreea

| lowfive a răspuns:

Daiana suna foarte ciudat, ca si cum ar fi intr-o engleza stricata. Andreea imi place.

| Deddu a răspuns:

Andreealove struck asa ma numesclove struck

| Buteerflii a răspuns:

Daiana sigur! andreea e f comun...deja plictisitor... daiana e interesant

| HeartBeat_5869 a răspuns:

Pai amandoua sunt frumoase, dar Andreea imi place mai multbatting eyelashes

| Twizzle a răspuns:

Andreea big grin

| Kqzu97 a răspuns:

Andreea

| together4ever a răspuns:

Daiana(eu ma numesc Diana)

| HotChoclate a răspuns:

Daiana

| Akid a răspuns:

Andreea ma cheama pe mine deci logic imi place...
si as vrea sa ma cheme si daiana pentru ca e mai specialhappy

| Mary Marry a răspuns:

Daiana. big grin Este un nume foarte frumos

| georgyana98georgy a răspuns:

Ambele sunt frumoase

| twittysylvester2011 a răspuns:

Sincera sa fiu, imi plac ambelelaughing