| Boss2045 a întrebat:

Imi place de o fata pe nume(Andreea)si nu stiu cum sa o fac sa ma placa si ea mult. Ce sa fac?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cucereste-o,folosesti farmecul

| xAnDyBoYx a răspuns:

Nu ai ce face.Depinde ce fata e. Daca e eleganta fi gentleman si acorda-i atentie, daca e cuminte atunci dovedeste-i casi tu esti cumintel si daca e bad girl si e de gasca atunci invi-to undeva in oras da-te pe langa ea, apar-o si mai ales fa ce-i place ei

| VampireBlood a răspuns:

Vorbeste cu ea, joaca`te cu ea.:->

| oOoBrBoOo a răspuns:

Incearca sa stai cat mai mult pe langa ia dar sa nu areti ca esti obsedatlaughing si incearca sa te aproapi cat mai mult de ia mai gulmeste cu ia cate un pic o mai faci sa rada si incearca sa iesi cu ia pe undeva la un suc sau intr-un parca la o plimbare undeva intr-un loc frumos si intreab-o daca vrea sa se combine cu tine si daca cumva zice nu (domane fereste) incearca sa nu areti ca esti suparat sau dezamagit chiar daca tu esti pentru ca dupa aceea o sa arati ca un fraier daca zice da norocul tau dar daca zice nu ramai tot pe langa ia si odata si odata o sa te placa big grin.Multa bafta si mult noroc.

| Boss2045 explică:

Am incercat.

| Boss2045 explică:

Ma ajutat un prieten si degeaba ea zice ca ma place 50%.

| VampireBlood a răspuns (pentru Boss2045):

Ii poti sa trandafiri....sau poti sa o gadili:->