| moftuliki a întrebat:

Care nume va place mai mult andreea sau daiana?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| iuandfto a răspuns:

Sa fiu sincera Andreea imi place mai mult pentru ca este numele meu dar Daiana este un nume mai rar, mai deosebit.

45 răspunsuri:
| selenutza00 a răspuns:

Daiana! funda?

| mary a răspuns:

Daiana o cheama pe vaca lu' mamaia. deeeeci andreea

| Kqzu97 a răspuns:

Andreea

| deutza a răspuns:

Andreealaughing

| LNK a răspuns:

Salut! Cred ca Daiana. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Daiana" arată ca o greşeală de tipar. Consideraţi-mă demodată, dar eu zic că se scrie "Diana" şi se pronunţă "Diana" la noi, sau "Daiana" dacă se află într-o ţară străină. Îmi place numele acesta inspirat din mitologia romană, dar prefer numele "Andreea" happy

Răspuns utilizator avertizat
| eeleeeeeeeelllll a răspuns:

Daiana smug

| frumoasa22 a răspuns:

Andreea o cheama pe prietena mea cea mai buna deci andreea imi place cel mai mult

| Akid a răspuns:

Andreea ma cheama pe mine deci logic imi place...
si as vrea sa ma cheme si daiana pentru ca e mai specialhappy

| biencutza96 a răspuns:

Daiana!

| Deea a răspuns:

Andreea

| bellaisa a răspuns:

Andreea. neah pe toata lumea cheama "andreea". cred ca daiana happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma dau in vant dupa nici unul, dar daca este sa aleg, cred ca Daiana.

| Biby a răspuns:

Aleg Daiana, pentru ca este un nume foarte frumos si rar intalnit. Mi se pare foarte deosebit.Andreea nu prea imi place pentru ca este foarte comun. O sa-ti spun ce origine sunt fiecare.Andreea:Grecesc,Daiana:Latinesc si inseamna divin.

| BruneTTe a răspuns:

Cu siguraaantza Daiana love struck

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Daiana imi place mai mult pentru ca e un nume mai rar pe care nu prea il aud.Si Andreea e frumos dar cred ca stiu vreo 15 fete cu numele astahappy

| anad a răspuns:

Daiana, Andreea este si nume de baiat.

| Adredemesconf a răspuns:

Andreea.
O zi frumoasa!

| Mjdolhfi a răspuns:

Andreea

| Floreenofficial a răspuns:

Andreeeaaaaaaaaa :X
si daiana e fainbatting eyelashes

| Anileda a răspuns:

Andreea

| together4ever a răspuns:

Daiana(eu ma numesc Diana)

| Reew a răspuns:

Avand in vedere caci numele meu este Diana automat imi place Daiana happy, dar tie?

| Paywa a răspuns:

Daiana, imi place mult.

| Minty a răspuns:

Andreeahappy

| DoLshica a răspuns:

Daiana:d; x
si mie mama vroia sa-mi puna numele Andreeachatterbox ( mie una numi palce numele andreea:-J) desi e preferatul mameilaughing dar nasa mea ia sp ca daca voi veni in Italia si o sa ma strige andreea o sa se uite alti baietssi straight face pentru ca andreea e nume d baiat in Italiaraised eyebrows si da am fost in Italialaughing:*

| Twizzle a răspuns:

Andreea big grin

| twittysylvester2011 a răspuns:

Sincera sa fiu, imi plac ambelelaughing

| lowfive a răspuns:

Daiana suna foarte ciudat, ca si cum ar fi intr-o engleza stricata. Andreea imi place.