| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt avantajele si dezavantajele presedintelui Romaniei? Comparati monarhul cu presedintele. Vreau sa-mi explicati va rog frumos, nu sa imi rezolvati tema... Dau funda! Multumesc anticipat...

15 răspunsuri:
| Ţepeşu a răspuns:

Singur asemănare dintre monarh şi preşedinte este litera "r".
*trollface*

| Polaris a răspuns:

Mami mă bate
Tati mă bate
Porcii mă bate
Îmi place cartofii.

| Fragile a răspuns (pentru Polaris):

rolling on the floor mor rolling on the floor

(măgariimeibeauapădinlaculdepestedrumşinareniciunsensdaramscrisopentrucaroboţelulcarenumălăsasăpostezşiamscrislegatdeaianampusnicicratimeleundetrebuiaşiastasevaîncheiaacum)

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Ce ți-i se pare așa amuzant la întrebarea asta pusă la categoria T/A?

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

Pagina 52, exercitiul 1, huh?
Incearca la Dragoste si Sex, poate o sa ai mai mult noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pot decat sa ii aseman: sunt amandoi prosti.

| AnDyAnDy13 a răspuns:

Nu conteaza unde am pus-o, eu doar am vrut sa ma ajute cineva... Nu te baga daca nu te pricepihappy

| Ţepeşu a răspuns (pentru AnDyAnDy13):

Tipule, chiar contează unde pui înterbarea. Chiar crezi că o să te bage cineva în seamă? Dacă nu în altceva...

| AnDyAnDy13 a răspuns:

Mda... ce oameni seriosi... te razi singurrolling on the floor

| AnDyAnDy13 a răspuns:

Stfu... si nu ma lua cu tip. topic closed...

| Ţepeşu a răspuns (pentru AnDyAnDy13):

Lmfao, bă milf. Vezi că te iau la 2paci de mofo ce eşti. Aşa că ****.

| AnDyAnDy13 a răspuns:

Copii ratati... am zis topic closed... nu mai vreau raspunsuri ca m-am convins ce e si cu TPUbig grin

| AnDyAnDy13 a răspuns:

Noobi rolling on the floor

| Kazimir a răspuns (pentru AnDyAnDy13):

Ai 5 secunde să dai logout că dacă nu primești un penis de negru în cur.

| Ţepeşu a răspuns (pentru AnDyAnDy13):

Acum ca să ştie tot T/A-ul că tu ai pus întrebarea, contul tău este: http://www.TPU.ro/utilizator/hdph
Succes când o să te înjure toţi.