| dantiberiu a întrebat:

Buna
Care a-r fi avantajele si dezavantajele unui xbox 360 din toate punctele de vedere?
Vreau sa acizitionez una...si nu vreau sa arunc bani degeaba, deci vreau sa stiu daca merita
MULTUMESC ANTICIPAT

3 răspunsuri:
| SnicK a răspuns:

Merge GTA 4 big grin Foarte fain.

| outlaw a răspuns:

Pai o modezi iti merg toate jocurile noi. le scrii pe un DVD de 8GB VERBATIN nu ai probleme genu ca iti merg jocurile greu sau etc jocurile de xbox apar mult mai repede fata de cele de PC

| outlaw a răspuns:

Iti spun din proprie experienta eu am xbox de 1 an si sunt multumit de el. am avut si PS3 dar nu se modeaza si jocurile sunt scumpe