| Cojocaru_Deni_SA_1994 a întrebat:

Care sunt bancurile si melodiile si filmele la care ai ras cel mai mult in viata? big grin

14 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Filmul tău când te-ai născut.

| Musique a răspuns:

Eu nu râd la bancuri.

| GroparuVesel a răspuns:

O viata de gropar.By me.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Maverik

| Ashadow a răspuns:

Alea amuzante

| Crucified a răspuns:

Melodia lui jb in care ne povesteste ca s-a nascut in carute si ma-sa il hranea cu mancare de porci.

| W3R4 a răspuns:

Banc:
Ion şi Maria vin de la cîmp. Ion o trînteşte pe Maria în căruţa plină cu fîn şi i-o trage bine de tot. Maria zice:
- Măi Ioane, ce m-ai speriat. M-ai sperie-ma încă o dată.
Ion se conformează şi i-o trage iar. Ajung în sfîrşit acasă.
- Ioane, mai sperie-mă o dată...
Ion i-o trage din nou, după care se duce la treabă. Vine acasă...
- Ioane, mai sperie-mă o dată...
Ion i-o trage şi dă să se culce. Adoarme, dar Maria îl trezeşte:
- Ioane, hai, te rog, mai sperie-mă o dată.
La care Ion:
- Bau!

Melodie:
http://www.youtube.com/watch?v=L29zJXK_KQs

Film: Norbit, Plăcinta Americană (toate părţile), Ăla mic, Ace Ventura...cam atît!

| facepalmlol a răspuns:

Am ras cand am auzit de numele Intuneric Steluta Luminita(nu incerc sa jignesc pe nimeni); cred ca am ras cel mai tare cand am vazut pentru prima data "Singur acasa".

| astainumelemeu a răspuns:

Airplane,meet the spartans, hangover, project x, mr beans holiday

| astainumelemeu a răspuns:

La melodii se rade? cauta troglo

| LemonGreen a răspuns:

Un măgar avea o ferma,
Iia iia o.

| AlexutzJr a răspuns:

Film: Tantalaul si gogomanul. Melodie: Nu prea rad la melodii.
Banc:Erau odata doi lupi si bicicleta nu era a lor.
Sau:
-Cum omori un elefant albastru?
-Cu o pusca de elefanti albastrii.
-Dar un elefant rosu?
-Il strangi de gat pana ce se face albastru iar apoi il impusti cu pusca de elefanti albastri.

| CastanaxD a răspuns:

Film: Crazy Stupid Love
Melodie: Ada Milea- Danut.
Banc: Doua camile zboara. Una o ia la stanga, iar cealalta e rosie. Cate kilograme are asfaltul daca ariciul are douazeci si cinci de ani?