| anonim_4396 a întrebat:

De memorat, memorez toate chestiile, melodiile bancurile, filmele, jocuri, intamplari, tot ce ma intereseaza, parca am capacitate de memorare uimitoare dar cand vine vorba de scoala sin invatatul lectiilor abia retin titlul

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Frateee! big hug

| JustMusic a răspuns:

Mai ales cand evorba de economie.
Inteligenta ma urmareste dar eu sunt mai rapida decat ea.

| eliaclodia a răspuns:

Nu e nevoie sa retii titlul, trebuie sa intelegi cum intelegi bancul, doar ca e mai greu. Or fi bancurile mai atragatoare, de ce nu te faci in concluzie comic?

| rares1414 a răspuns:

Ba ce dreaqu esti fratele meu din alta mama?

| alexandra281099 a răspuns:

Pff...si eu sunt in aceeasi situatie ca tine deci nu esti singur>:d