| Georgianna3723 a întrebat:

Care sunt cele mai amuzante nume de familie pe care le stiti?

136 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

Il cunosc pe unu' pe care il cheama... Puşcaş Marin rolling on the floor

| andreeasim1 a răspuns:

Popartac, Chiper

| BabyPink a răspuns:

Am avut şi eu în liceu nişte colegi cu nume ciudate ca: Smîntână, Stafie, Scînteie şi Neaţă laughing. Ar mai fi câteva dar nu prea îmi aduc acum aminte happy

| maryops a răspuns:

Rugina, Coica, Dorobantu

| alex7211 a răspuns:

Taran

| madycoco a răspuns:

Banimulti, Baietelu

| Just mE:x a răspuns:

laughing
decithinking
Domnul Pipi Marian[vecinul meubatting eyelashes, noi ii spuneam domnu` titilaughing ca sa nustraight facelaughing]
Pasarica Angela
Lasaplec Georgiana
Fundu Maria
Fantanita Alexandru
Clopotel George
Gigant Alina
Ursanu Orlando
Ginescu Ginalaughing profesoara meablushing
Usanchisa Cristina
Belibou Gheorghe
Roadevin Alexandra
laughing sigur mai sunt si altele darthinkinglove struck

| Tourniquet a răspuns:

Salut.

Numele cele mai amuzante de familie care le stiu :
Ciuciu
Bocra
Cradipuza
Troschetu
Elementea
Dafina
Keri
Morcoveanu
Carigmenticu
Secretosu'
Carne
Danila
Cireseala
Biscupiza
Lement
Drajin
Badea
Topic
Topilica
Dahnic
Drecu
Popa
Frintenel
Spaima
Tudosica
Mucos laughing

Pa, pa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt acestea:cala:ionca, vicau si ardelina

| doika a răspuns:

Burlacu constantin, buacata sasa, barsan, pintea bogdan, buda dana, multe colejiilaughingfundita?batting eyelashes

| mileycyrus_9223 a răspuns:

Nadrau
Capac
Oprisa
cont
Carlig
Truta
Kubik

HAHA dai fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lup Marin. ii cam cel mai tare pe care il stiu

| albastrel a răspuns:

Cap de Fier, Balauru, Craciunica, Barbalata, Ciobanu...

| bianca_6565 a răspuns:

Uite te ajut eu iulia.Stateam intr-o seara si ma uitam la televizor.Si s-a nimerit sa ajung la Antena 2 la Rai da Buni.Am vrut sa schimb canalul, insa am auzit niste nume atat de ciudate si comice, ca m-a apucat rasul si nu am mai putut sa schimb.Am sa iti dau cateva exemple din cele auzite:
Virginia Vacagrasa, Ciorba, Ciolan, Superman, Bob Bill Tom Jerry -ESTE UN SINGUR NUME, imagineaza-ti si inca un exemplu de nume.Este numele presedintelui unui stat mic, se numeste:Mobutu Seseseco Ngubentu Vazabanga.Intreaba pe parintii tai, probabil stiu. Sper ca te-am putut amuza.Mai stiu, insa trebuie sa plec acum. Te pup.Bafta!

| kitty_9527 a răspuns:

Sapun, Baies, Tiopis, Micu, Opinca, Puric, Flocoi, Inpinsu, Diarei, Copita, Doctoru, Betila, Nemtu, Ciungu, Fulger, Vacoi, Dulceata, Gogoasa, Zuza, Pupezescu, Gaina, Pana, Cioroi, Flocea, Scubi, Popovici rolling on the floor

| Madalina_6514 a răspuns:

Am intalnit persoane cu numele de buca, strigoi sughit sau bors

| nodeerskulls a răspuns:

Laban (whistling) Asa il cheama pe un coleg, si la un moment dat il striga profu de chimie "Labuta, esti prezent?"

| Licurici_2296 a răspuns:

Putzanu (o fosta colega de liceu)

| gabriela007 a răspuns:

Stafie, Drob, Epure, Parlea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lupulescu, Petreskovici, Dudis

| Baiaaanca a răspuns:

Ciocan, Cocian iar postasul le incurca scrisorilelaughing

| cornel a răspuns:

Bordencea

muruga

state

necsoi

stan

rosu

branzan

| botafogo a răspuns:

Cliverstunritgd cracoveici lugovici nenumescovici tampitua cracove dracovenia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe amicul meu il cheama burlacu laughinglaughing

| forbidden_1470 a răspuns:

Pizdenco si Mucverde

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Eram la o scoala straina si ne intreba numele si sa semnam.
Eu nu eram atenta si la un moment dat isi zice o fata numele : Bulea.
Si evident noi am inteles altceva. M-am uitat asa brusc si ea se uita urat la mine, iar pe mine ma lua rasu. A fost tare. rolling on the floor
Bulea. laughing

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Caraian, Balosu, Bunaziua, Bolozan, Silvan, Chinina, Stratulat laughing... fundita?

| GaleaMarius a răspuns:

Puţangutanu Ion =rolling on the floor)))))0

| biiiabyby a răspuns:

Căpăţână. Boiciuc. Butunoi. Mustata. Rahatoi