| anonim_4396 a întrebat:

Care sunteti fani Dinamo si care fani steaua? Eu Dinamo, tu?; D; D

Răspuns Câştigător
| SugarKoKonut a răspuns:

Dinamo.Si red ca dinamovistii, dupa ce au vazut ca Dinamo devine cea mai prosta echipa, au inceput sa tina u Steaua(mare parte)si cu Rapid.Cei care au ramas dinamovisti le trebuie respect.Ei nu si-au tradat echipa cu care tin.

21 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Pe casa poporului, canta cucuveaua, ca Dinamo si Rapid ia m.e de la Steaua!

| Pricked a răspuns:

Steaua n-are majusculă, ce frumos.

| anonim_4396 explică (pentru Pricked):

OK ai dreptate, trebuia sa scriu Steaua cu majuscula. Am fost nedrept.

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Oh, don't worry big grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Steaua...

| dragosbogdan001 a răspuns:

Haide Steaua! Jos dinamo! Nici nu ma obosec sa scriu dinamo cu litera mare.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Steaua. big grin

| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

Dinamo. Ce lume mica.

| anonim_4396 explică (pentru ღBelieveInHopeღ):

Omul meu!

| SorinSonOfSolen a răspuns:

Aţi venit turbaţi, aţi plecat dresaţi.
happy

| valimihai154 a răspuns (pentru SorinSonOfSolen):

Cine ştie să vorbeşte, frumoase vorbe grăieşte!