| Andre a întrebat:

Care vi se pare cea mai stupida intrebare de pe TPU?tongue T/A

Răspuns Câştigător
| Digital112 a răspuns:

Asta http://www.tpu.ro/trivia-amuzante/facem-o-alianta-anti-gaystin-biberon/ ( am glumat) dc nu imi raspunzi pe mess?

8 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......ent-funda/
prostia nu are limite...

| pinguinuVerde a răspuns:

Ăăăm... cele mai stupide sunt cele postate de specimenele de la dragoste şi sex şi cele postate de turbaţii ca LadyJ oh go on

| NOBODY a răspuns:

Sau

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Http://m.tpu.ro/......scenta-si/

prea tari intrebarile =))

| VecinaDeLa3 a răspuns:

Si toata lumea va pune link cu intrebarea ta in 3, 2, 1...

| LittleandLiars a răspuns:

@cŔii are dreptate cele despre JB sunt foarte stupide sa umplut site-ul de intrebari despre acest incult, tampit numit "IDOLUL FETELOR " care fete? majoritatea il urasclaughing)

| Innashow a răspuns:

Sunt o gramada... :-J
Pot sa raman insarcinata daca am facut sex imbracata?
Colegul meu are penisul inclinat spre stanga. Ce sa faca?
Fetelor eu ma numesc... si fac un documentar.Ati vazut vriodata un baiat desbracat? Ce parere aveti de ce ati vazut?
Va rog sa-mi explicati corect si fara prescurtari ce inseamna o femeie virgina.
Daca ii spui la popa ca m-am uitat cand eram mica la filme porno, ma mai impartaseste? e un pacat maree?
Prietenu meu are un penis cu aspect ciudat e de culoarea pielii. ce pot face?
Am o puta mare! cine vrea sa o vada?
Ce fata miar arata la web pasarica sa vad cum arata am 15 ani ad meu balazs_lica96?
Daca iti tai o buca, creste la loc?((
Are ceva daca am mancat ciment?))
Mi-am pus cainele sa intretina relatii sexuale cu sora mea mai mica si acum ma tot intreaba daca mai este virgina, ce sa ii spun?
Bunica mea ma pupa pe penis cand eram mic 1-2 ani si acum cand o vad mi se scoala penisul si imi vine sa o babardesc, e bine?