| LinNaA a întrebat:

Care va pare cea mai stupida intrebare de pe TPU?

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Hmmm... Asta:" poti ramane insarcinata daca faci sex imbracata?" Era in blogul TPU si nici acum nu am putut-o uita! rolling on the floor

11 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Cea/cele in care se intreaba cine stie o melodie care s-a difuzat ieri la ora 10 la radio Zu si care zice: la la la laaaaa, tra la la la, si canta un baiat si apoi o fata zice i love you... N-am sa inteleg in vecii vecilor cum poate un om normal sa creada ca se poate recunoaste o melodie asa! Si am vazut "N" intrebari de genul asta care ma dispera! Ce importanta are cum se numeste cutare melodie, sau cutare cantaret de trebuie sa ne gandim noi, toata comunitatea TPU la asta? Intrebarilor acestea le dau nota 1.

| TeoPT a răspuns:

Era unu la un moment dat care intreba ce este religia ce este dragostea ce este viata ce este nu stiu ce.in fine astea sunt puse in batjocura. cele mai stupide mi se par alea cu toante care habar n'au de anatomia si fiziologia corpului uman.si cred ca raman insarcinate din oricestraight face.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Prea greu de ales:p

| Klara a răspuns:

Http://www.tpu.ro/arta-si-cultura/cum-poti-fi-o-sirena/
Cea mai tampita intrebare si raspunsuri pe masura =))

| EUSIATIT a răspuns:

Sunt multe ar trebui sa scriu o carte.

| TheOriginalUser:) a răspuns:

Unu care intrebase daca l-am vazut pe dumnezeu si ce ne-a zisrolling on the floorlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Era una de curand care a zis ca a facut sex cu 5 baieti la 12 ani.
Adica nu ca nu ar fi adevarat dar mi se pare penibil.

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Ar trebui facuta o colectie pe acest site cu cele mai stupide intrebari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era o fata care spunea intruna ceva cu un servetel cu care s-a sters si avea sperma uscata pe maini si credea ca e insarcinata. Sau altcineva zicea ca s-a masturbat cu matura si crede ca a facut o infectie si i rusine sa mearga la ginecolog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era o fata care spunea intruna ceva cu un servetel cu care s-a sters si avea sperma uscata pe maini si credea ca e insarcinata. Sau altcineva zicea ca s-a masturbat cu matura si crede ca a facut o infectie si i rusine sa mearga la ginecolog