| anonim_4396 a întrebat:

Poate vi se pare intrebare stupida dar...sunt baieti p aici care au plans dupa vreo fata? sau daca sunt...

19 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Da sunt, am vazut diferitecazuri geni plaerul Givenchy sau ceva de genul.Plang si sufera, poate pentru ca este prima iubire sau chiar iubesc cu adevarat! Dragostea=sora cu suferinta!

| madyddd a răspuns:

Baietii mari nu plang!

| kirin a răspuns (pentru madyddd):

Fi serioasahappy mai gandeste-te la raspunsul tau. oricat de mare ai fi, daca ai tinut la o persoana cu adevarat ii inevitabil sa nu dai 2-3 lacrimi pentru ea.

| madyddd a răspuns (pentru kirin):

Sa inteleg ca tu esti aparatoarea barbatiilorlaughing) măi "kirin" eram sarcastică, papusahappy
Baietii mari nu plang, se spune.winkingTocmai de aceea, lacrimile lor emotioneaza intotdeauna. Pentru ca da, ei plang, dar o fac mai ales pe ascuns. Lacrimile lor sunt secrete, de aceea femeile sunt mereu curioase sa le descopere.

| RDKV a răspuns (pentru madyddd):

Si baietii plang uneori

| kirin a răspuns (pentru madyddd):

Is barbat "papusa"winking

| madyddd a răspuns (pentru kirin):

Oups!rolling on the floor) bine, papuselkiss

| kirin a răspuns:

Sunt destui:p nu-i rusine sa plangi pentru o fatahappy poti fi mandru de asta.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Nu pot sa zic ca am plans doar ca mi-a parut rau si si eu si ea ii constienta ca dintre toti trecuti si prezenti eu am fost cel mai sincer si iubito ce mai mult.Cat am fost impreuna cat si acum ti-ar spune sigura cu mana pe inima ca nu am inselat-o si eu sunt la fel de sigur.Nu a fost lunga dar a fost si de atunci stie si ea o prins doar deastia care profitau de relatie si atat. Dupaia am luat o pauza de vreo 4 ani de la orice relatie, asta nu ins ca am renuntat la fete, si inca sunt in pauza si sincer mi-e bine tongue

| Zuzazozo a răspuns:

Eu cunosc decat un singur baiat care a plans dupa o fata, a stat cu ea 1 an de zile, ea i-a dat papucii si el renuntase la toti prietenii pentru ea. Fata aia si-a batut joc de el si l-a parasit pentru unul mai mic decat ea cu 3 ani.

| KeporLove a răspuns:

Da sunt. Pot sa zic ca si eu ma aflu printre ei deoarece am tinut foarte mult la o fata, care a profitat doar de sentimentele pure ce i le acordam si si-a batut joc de mine, nici nu a avut curajul sa imi spuna de ce vrea sa ne despartim doar mi-a trimis un sms in care imi spunea ca s-a saturat de povestile care se scoteau legate de noi doi si ca nu vrea sa o mai caut sau sa auda de mine.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru KeporLove):

La fel am patit si eu doar ca pe mess desi in ziua anterioara am conduso acasa...

| crazy14 a răspuns:

Si baietii plang cateodata! Sunt baieti care au plans pentru o fata..eu cred ca e un gest frumos, adica insdeamna ca baiatul respectiv chiar tine la fata respectiva!big hug

| Adrian_Uriciuc_1996 a răspuns:

Eu sunt si inca plang

| DeanW a răspuns:

Am plans.

| google334 a răspuns:

Recunosc dupa fata cu care sunt as plange foarte multbig grin

| FrumosSiDulce a răspuns:

Numai pampalai plang dp fete.winking

| Danutul22 a răspuns (pentru FrumosSiDulce):

Numai tampiti se cred duri si tari si atunci cand incaseaza o lovitura la ''surub'' plang ..cam asta e cazul tau

| crisa17angel a răspuns:

Baieti plang si ei ...si nu e o rusiine, e un lucru dde admirat. Dar cei mai multi ies afara in ploaie si nu vede nimeni ca ei plangwinking