| bnv a întrebat:

Caroki in africa era o femeie insarcinata,ea trebuia deja sa nasca,sotul ei a chemat salvarea si au duso la spital, acolo ea a nascut un copil negru cu dintii albi.ghici unde te_am minciunit.imi puteti da rs.......pliiizzzzz

Răspuns Câştigător
| stefy_6374 a răspuns:

Hah!laughing Copiii nou-nascuti nu au dintilaughing

5 răspunsuri:
| OskarRM a răspuns:

''duso''.

| DiaDiana9988 a răspuns:

De cand copiii nou-nascuti au dinti?laughing

| melissa984 a răspuns:

Copiii nou-nascuti nu au dinti, si in Africa nu exista ambulante si nici spitale.

| bnv explică:

Copii nou_nascuti nu au dinti

| Corlan_George_1949 a răspuns:

Hai,bnv,ce naiba spui? mamicuta ta te-a nascut cu dinti!?!?!? daca da, sincer nu vad unde poate fi"minciuneala"