| doreal a întrebat:

Cat de mult utilizati facebook? Dar ask.fm?

18 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Maxim.
Client fidel...

| zurick a răspuns:

1.Rar
2.n-am cont

| єχcєєℓ a răspuns:

Pe facebook stau doar ca să mă joc sau să văd cum se înjură foștii mei colegi.

| Felys a răspuns:

Pe facebook frecvent, intru sa citesc stiri, pe celalat niciodata, nici nu auzisem de el

| Speed99 a răspuns:

Sunt asa de frumoase site-urile alea incat deja incep sa nu le mai suport :3 Toata lumea : Facebook sus, facebook jos, Ask.Fm sus, Ask.fm jos... -.-" Imi este mila de viata specimenelor de genul ala.

| CinevaNou a răspuns:

Deloc. deloc.

| Crucified a răspuns:

N-am feizbuc.

| Ayako a răspuns:

Destul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facebook - 3 ore/zi
Ask - n-am.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu utlizez nici una, nici alta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Știi măcar câte întrebări despre ask.fm au fost puse? Oh, e foarte enervant. Nu aveți ce face și veniți de ne frecați pe noi cu site-ul ăsta, parcă ați fi obsedați. Mi-e milă de voi. Și apropo, vezi că ai greșit categoria.

| doreal explică (pentru anonim_4396):

Nu am gresit categoria poate tu intrebarea

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer m-am săturat de cei care spun "ai greșit categoria" domne' vrei să răspunzi sau nu și punct.
batting eyelashes

| doreal explică (pentru doreal):

Sorry raspunsul

| vangaelis a răspuns:

"Sunt prea batran pentru asa ceva" vorba sergentului Roger Murtaugh din Lethal Weaponwinking

| Killeramaster a răspuns:

Facebook, mult.
Ask.Fm? Am avut cont, dar mi l-am șters, pentru că era o porcărie.

| monicutzaMonicutz a răspuns:

Nu am cont... si nu am cont

| BonBoniikFEtitzaL0oz a răspuns:

Am db stao mult p iel k noh m likauri sh faniiii molztii :X; x; x; x:*::::8;:***