| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Cat la suta din cei care au picat bacul, stau pe acest site? :d

Răspuns Câştigător
| uǝʞɔıp a răspuns:

100% Http://i.imgur.com/KZbSa.jpg

9 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Intrebarea,domnul meu, este urmatoarea: Cat la suta din cei care sunt pe TPU au dat bacul? (eu una nu ma numar printre ei laughing )

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Daca as fi picat bacu la mate as fi zis 107% e corect?

| EVERYBODY a răspuns:

Întâi ar trebui să întrebi cât la sută din comunitatea TPU e la liceu... Dude, aici limita de vârstă e mică.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Dupa greselile de gramatica din postari...se pare ca multi! Daca incerci sa corectezi vre-unul care te-a scos din sarite, restul bacalaureacilor sar pe tine precum corbii!

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT explică:

Draga RessurectionoftheDead, eu am si fost si sunt curios sa stiu cat la suta din cei care au dat bacul sunt pe TPU dar am vrut sa stiu si cat la suta din cei care au picat bacul sunt aici pe TPU. Deci voi puteti sa va intrebati cat la suta din cei care au dat bacul sunt pe TPU, dar eu tot vreau sa stiu cat la suta din cei care au picat bacu sunt aici pe TPU. Mai pe romneste, sa zicem ca cei care au picat bacul sunt totalul, adica suta. Iar din total 10% pot fi la birt, 20% in club, 30% pe centura, 20% sunt la mall iar 20% sunt acasa gandindu-se cum sa copieze la urmatorul examen de bac. Am spus ca pot fi, nu inseamna ca, chiar sunt.Asta a fost curiozitatea mea iar @DICKen m-a lamurit.hee hee byebye

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Tare intrebarealaughingLike!

| Roberta a răspuns:

Eheh big grin
Norocul meu ca nu stau in Romaniabatting eyelashes

| Biiiiiia a răspuns:

Intrebarea este : Cat la suta din cei care stau pe TPU au picat bac-ul. Daca ar fi sa o iei asa... cam 30% as zice eu. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăia de la Dragoste și Sex și Cultură generală. 90%