| Scarabeul a întrebat:

Ce le-au facut parintii celor care au picat bacul?

8 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Ar fi bine daca v-ar face ceva laughing.
dar multi din cati stiu nu prea fac nimic.
pana mea eu cand am dat bacul prin 2009 chiar am invatat.

ce as face eu daca copilul meu (imaginar deocamdata) ar pica Bacul:
- access la calculator doar pentru gasit un job.
- confiscat telefon. eventual i-as da o caramida ca totusi sa pot vorbi cu el,

- angajare.
- cu 3-4 luni inainte de urmatorul BAC sesiune intensiva de studiu supravegheat.

| Your5angel a răspuns:

Depinde de parinti... Oricum, se vor dezamagi la inceput, dar vor primi asta ca pe un lucru normal! O mare parte din cei care au picat sunt vii si sanatosi.E sigur atunci ca parintii nu vor face nimic rau laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru Your5angel):

Daca vor primi asta ca pe un lucru normal atunci parintii aia sunt si mai retardati decat copilul care a picat...

| Your5angel a răspuns (pentru Cosmin86):

happy Nu asta am avut în vedere...Am spus că depinde de părinţi!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Your5angel):

Daca vad asta ca "un lucru normal", inseamna ca parintii respectivi sunt REDUSI MINTAL.

"normal" e sa iei peste 8 si "bine" e sa iei peste 9.

Sub 8 deja copilul e cam prost si te gandesti sa-l duci la capsuni sau pe santier, ca ultimul retardat.

| Americanlife a răspuns:

Depinde de parinti!
de obicei nimica

| KaTtAnNaKalau a răspuns:

Nimic, panicatule, nu mai pune intrebari din astea.

| malitzasan08 a răspuns:

Metoda Vișinescu. Nu ai nevoie de alte cuvinte. laughing