| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cate anotimpuri are un an?

14 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Cate vrea el, ca-i smecher.

| aXy99 a răspuns:

Cate vrei tu sa aiba happy

| mentholinks a răspuns:

Cati cm ai tu in phiula.

| justanotheruser99 a răspuns:

Depinde. De cate ai nevoie? Las' la mine. Te rezolv eu.

| Mayar a răspuns:

Cate vreau eu sa aiba laughing

| Speed99 a răspuns:

4, da' cu tot cu TVA sunt 4.76.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiam ca are 4... dar nu sunt sigura

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt 4 anotimpuri doar in cazul in care este vorba de tinuturile situate in zona temperata. Dar in functie de latitudine, altitudine, cat si de situarea/pozitionarea fata de oceane numarul anotimpurilor existente poate varia de la 1 la 4. big grin

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

4. Dar poate sa aiba doar unul, sau doar doua, sau doar 3. In sufletul tau poate sa fie doar iarna, sau doar toamna, sau doar primavara, sau doar vara, sau iarna si toamna, sau iarna si primavara, sau iarna si vara, sau toamna si primavara, sau toamna si vara, sau primavara si vara, sau iarna, primavara si vara, sau primavara, vara si toamna, sau iarna, toamna si vara, sau iarna, primavara si toamna.

| AdrianVoicu a răspuns:

| m1dn1gh7 a răspuns:

Nu mai ştiu, am învățat la grădi!

| crazypop a răspuns:

Tot atatea ca si anul trecut.

| emayperritos a răspuns: