| AtateaConditii a întrebat:

Vreau sa stiu de la cap la coada care e treaba cu Elodia? Cine a omorat-o de ce? AM auzit deseori glume pe seama ei gen: am gasit-o pe Elodia. SI inca o intrebare: In Africa cate anotimpuri sunt?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Elodia a fost (este!? ) o avocata din Brasov si dupa o cearta cu sotul ei ( Cioaca ) a disparut fara urme.
Se presupune ca sotul ei l-a omorat, dar nici pana acum nu s-a putut dovedi pentru ca nu s-a gasit cadavrul.
A devenit cea mai discutata persoana in ultimii 5 ani datorita lui D Diaconescu care a lansat cazul ei pe OTV.

3 răspunsuri:
| Brittanie a răspuns:

In Africa sunt 2 anotimpuri.

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Elodia e o femeie din Romania care a disparut de 3-4 ani.Nu a fost gasit nici in ziua de azi de aceia se fac glume pe seama ei.Nu se stie daca e vie sau e moarta se presupune ca e moarta si a fost omorata de sotul ei.Deci conculuzie nu a fost gasita. Africa are 2 anotimpuri.Bye