| VarzăMurată123 a întrebat:

Am de făcut un desen pentru un concurs pe tema "Anotimpurile", dar nu mă pot hotărî câte anotimpuri sa desenez. Toate anotimpurile desenate fi prea mult sau sa rămân la ideea cu un singur anotimp? Ce părere aveți?
Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Eu le-as fi desenat pe toate, dar daca zici ca vrei sa te axezi doar pe unul, deseneaza primavara sau deseneaza vara pe care ti-ai dori sa o ai tu anul acesta.Sa fie ceva de vis.Nu desena toamna sau iarna, ca sa fii in acord cu vremea de afara.Cel mai bine deseneaza varaaaa! Succes! happy

| VarzăMurată123 explică (pentru Floreenofficial):

Bună idee cu o vara de vis. Mersi happy

| Floreenofficial a răspuns (pentru VarzăMurată123):

N-ai pentru ce! happy