| raadurhs a întrebat:

Categoria asta nu mai era ce era odata. Ce-i iesea lui Mufla din taste era amuzant, Cretaker facea cele mai bune comicuri, multi participau la campanii de ex. puneau la nume "nume*VreaCategoriaComicuri" etc... Acum nicio intrebare nu mai e amuzanta."Cat face 2x2x2x2x3x3x4x5? primul raspuns corect funda" sau "Cat de scump e un autograf cu 13 autografe BC MURES?" etc...

Oameni buni, ce e cu voi? Nu vreau sa aud rspunsuri ca "Cine esti?". Daca totusi zice cineva asta, sunt superadu, RaduVreaCategoriaComicuri sau ceva din semne care semana cu "mui" sau "neil" nu stiu nici eu.

13 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Cand era nobody pe aici era bine

| Digital112 a răspuns:

Mai era branza, bya, DICKen, Buda

| Furculingură a răspuns:

Ahahahah, nu îţi face speranţe.
Mereu se trezeşte unul să vină aici şi să spună că T/A nu mai e ce a fost cu speranţa că va schimba ceva.

| RB26DETT a răspuns (pentru Furculingură):

Acum sa fim seriosi are dreptate, acum 1-2 ani ma uitam pe aceasta categorie si postam zilnic intrebari si raspunsuri, acum nici nu mai vad farmecul categoriei, pur si simplu erau cateva intrebari de te busea rasul dar acum ai aceeasi fata pe care oa ai la orice alta categorie.

| Furculingură a răspuns (pentru RB26DETT):

Da, ştiu.
Până la urmă nimeni nu poate sta legat de categoria asta, de internet, toată viaţa. Cei amuzanţi au plecat pentru a-şi face o viaţa, nu mai au timp de T/A.
În fine, ceea ce voiam să spun mai sus este că degeaba vin unii şi se plâng de modul în care a ajuns categoria că oricum nu se schimbă nimic.

| suităr a răspuns:

Mda,și dacă-i aducem ce?
Te invit să postezi o intrebare amuzantă, ești bine venit dacă nu-ți convine ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care criteicăr că nici nu l-ai apucat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ca si cum ai intra intr-o casa parasita si te-ai plange ca e praf pe mobila.

| umbrax a răspuns:

Cam asa e

| styaos a răspuns:

Ok, şi ce propui? N-ai ce-i face, asta e acum.

| raadurhs explică:

Era si NOBODY pe-aci, da' nu a mai intrat de mult timp...

| raadurhs explică:

Adica nu a mai intrat de o saptamana.