| Raisa a răspuns:

Aoleo rolling on the floor
ce scorpie is devil
aproape ca ma defineste mai putin partea cu "ma folosesc de prieteni "
animal sacru: vipera. BIFAT
Meseria potrivita: detectiv, medic legist, pândar, scafandru, vânator de fantome. BIFAT
personalitate: adev. ca atrag ghinionul, ca sunt destul de posesiva si paranoica, si cam tot ce scrie akol thinking

hai cai super faza cu horoscopu laughing

12 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Daca sunt, macar jumatate, adevarate cele scrise acolo chiar ca as avea nevoie de antidepresive! Ar fi cate ceva de luat aminte si de corectat!

| Elena1234456 a răspuns:

VARSATOR (21. 01-19. 02)

Planeta dominanta: Uranus, planeta convulsiilor si ciudateniilor.

Animalul sacru: ornitorincul

Personalitate: Varsatorii sunt cele mai ciudate fiinte de pe Terra, ceea ce explica frecventa marita cu care sunt rapiti de martieni. Nu se stie totusi daca acestia îi selecteaza doar pentru a le studia anomaliile sau fiindca îi considera o specie înrudita. Oricum, este ceva în neregula cu ei, deoarece au idei stranii, reactii imprevizibile si fac totul pe dos fata de restul omenirii. Se spune ca sunt deschisi la nou, le place sa experimenteze si au o fire independenta. Asta înseamna ca dau banii pe prostii de care n-a mai auzit nimeni, adera la cele mai fistichii diete sau curente religioase si îi doare în cot de parerea celorlalti. În plus, sunt deosebit de agitati, ceea ce nu este bine, caci excesul de energie le permite sa-si puna în practica proiectele utopice si initiativele anarhiste. Prietenii îi suporta maximum doua ore, iar rudele lor migreaza în alte cartiere. Cât despre dragoste, Varsatorilor nu le este prea clar ce înseamna …!

Meseria potrivita: futurolog, revolutionar, guru, vânzator de gogosi.

Pizza magica: Napoletana.

Medicamentul norocos: sedativele.

laughingma regasesc 99%... astept martienii sa vina sa ma rapeascawinking.

Varsatorii la putere love struck.

| User a răspuns:

Are dreptatestraight face Numa' la faza cu "abdominala lasitate" nulaughing

| Marii a răspuns:

Aproape total - la scorpion. Atrag ghinioanele mai bine decat un magnet cuiele. Doar ca nu-mi arat gelozia, stiu ca are efecte negative. La meserie m-a nimerit, sunt obsedata (obsesie data de planeta pluto) de fantome, de apa si de politie. Imi place medicamentul laughing, cica extract de matraguna.laughing Bun horoscop, merci. happy

| madalicious a răspuns:

Eu una nu ma regasesc in tot ce scrie acolo. Doar in anumite parti din descrierea Taurului. Mersi de horoscopkiss)

| Zâmbărici a răspuns:

:o:o Cica animal sacru vaca indianalaughinglaughinglaughing

Sau la meserii:coafeza, contabil, lautar(i-auzi lautar)laughinglaughing

Ma regasesc cam vreo 70%.

Nu sunt lenesa laughingMinteee!laughing

| Nimeni_7600 a răspuns:

Eu 30% insa stiu pe cine care i se potriveste 100% (gemeni)laughing foarte tare:*

| Ionutzsa a răspuns:

"Balanta are certe înclinatii intelectuale, utile în studiul aprofundat al programului tv, si un înalt simt artistic, reflectat în flerul cu care-si asorteaza pantofii cu lenjeria. "
buna asta laughing

| sy46 a răspuns:

In mare parte, eu. 90%

| PuF_8706 a răspuns:

Eu sunt fecioara si mi se potriveste fix exact pizza cre scrie acololaughing...numai de aia mananclaughing

| NuAmHabar a răspuns:

"profitor nesatul"-laughing

| ...:::are a princess in a big world:::... a răspuns:

Aproate tot mi se potriveste laughing