| Delisha a întrebat:

Cati va regasiti in mel asta? chiar sunt curioasa:D
http://www.youtube.com/watch?v=MD1RlHH_92g

Răspuns Câştigător
| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a răspuns:

Sincer eu da!
:X
imi aduce aminte de "noi"...
acum totul sad s`a dus... e superba mel!

16 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ador melodia asta love struckInainte ma regaseam in ea, dar acum nu big grinEste minunata melodia big grin

auran
| auran a răspuns:

Frumoasa melodie...eu o prefer pe aceasta...http://www.youtube.com/watch?v=gpoGfNMtxIc&feature=related

| Elly4all a răspuns:

Eu una cred ca este o melodie minunata:X.este f profunda, desi eu una nu pot plange pe ea, nu am nicio amintire atat de trista incat sa ma intristez. dar este superba:*multumesc

| Gabry a răspuns:

Stiu melodia, o ador:X
O ascultam cand m-am certat cu o prietenasad

| dada a răspuns:

Cand am ascultat prima oara mel m-a bufnit planul cryingcrying

e superba si cred ca ma regasesc in ea

| iulyana a răspuns:

:X superbaaaaa

e prima oara cand o ascult si nu am cuvinte big grin

I love Andra :X

| Delisha explică:

Invatati-ma si pe mine cum sa scap de sentimentul pe care il provoaca mel asta(pentru cei ce se regasesc in aceste versuri)...sad

| Delisha explică:

Da, si eu ma regasesc.am facut si eu tot ce am putut, insa degeaba.
va ramane pana la final intr-un colt de suflet, chiar daca a trecut destul timp de cand ne-am despartit
nimeni nu il poate inlocui...

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a răspuns:

Mai sincera si cand sunt fte bine dispusastraight face
nu pot sa nu plang... sad
il iubesc enorm...
dar asta e
:X
viata merge`nainte!sad

| ubitzika a răspuns:

Eu ma regasesc in melo are niste versuri exact din ce mi s-a intamplat

imi aduce aminte de "noi" cum a sp si n0w0rds:X

| Adyna_2391 a răspuns:

O melodie superba...sincer nu am mai auzit-o pana acum. dar e minunata.cred ca orice persoana care a iubit cu adevarat se regaseste in ea

| PrettyWoman a răspuns:

Sincer, ma reasesc in aceasta mel:X
ii foarte frumoasa:X...
da am facut orice sau uit si nu l-am uitatbig grin
U te regasesti in ea?big grin:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta este melodia pe care plangeam eu atunci cand am postat intrebarea aceea crying (pentru cei care stiu la ce ma refer)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O urasc pe andra, deci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi place, desi nu este genul de muzica preferat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uimitor...:O:O:O...as vrea sa vorbim pe subiectul asta, daca esti interesata... predator_lx chiar mi'ar face placere! si app de mel...cand a vrut sa ne despartim...fosta prietena... a spus ca in mel asta ne regasim noi! ce a urmat...iti dai semawinking