| Bubbulina_2682 a întrebat:

Caut prieteni TPU si nu gasesc, caut prieteni TPU si nu gasesc, toti prietenii TPU sa apeleze la minelaughing.

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

@Byanka cred ca nu e cazul sa ne jignimwinking. Cine nu stie de gluma, nu stie big grin.sI CE? Crezi ca viata e numai seriozitate :macar cat suntem adolescenti sa ne bucuram de clipe minunate, sa ne amuzam din orice"porcarie" cum zici tu.
Si daca-l imitam si pe Fernando, treaba noastra tongue

15 răspunsuri:
| Mufl? a răspuns:

Unde-s căciula și nasul mare, Ciprian!? Căciula și nasul mare!

| anad a răspuns:

Ti-ai uitat manusile de boxer in maini si ochii inchisi de aceea nu ne gasesti!

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Doamne, toata lumea se ia dupa handicapatii aia doi de acolo.Toti cu "Nu stiu de-astea" sau "Astept ora 20:30 si nu gasesc! Astept ora 20:30 si nu gaesc! Toate orele si minutele sa apeleze la mine!"!
Doamne ce prosti sunteti toata lumea imita niste porcarii...Asa dati dovada cati neuroni aveti in cat sa copiati niste prostii! Bravo=d>! Va felicit=d>! Vedeti ca ati uitat sa il copiati pe Bendeac(Fernando), poate va sta mai bine asa!
Zau asa aia este de amuzamen, dar nu sa ajungi sa copii toate prostiile alea! Copiii/adolescentii din ziua de astazi!

| Tweetymrrr a răspuns:

Da un numar de tel :Eu sunt pe Vodafon, tu?
Aaaaa. Caut nr. de tel. al lui Bubbulina si nu-l gasdesc, toate nr ei de tel. sa apelez la miniiii :devil)))

| Tweetymrrr a răspuns:

O sa apelam. uite tocmai am incercat, dar reteaua e incarcata =]]]

| Tweetymrrr a răspuns:

Si zau nu se zice "sa copii" ci sa copiezi smug

| Tweetymrrr a răspuns:

@AndRA mersi de sustinere thumbs up! In plus suntem la categoria :Trivia/Amuzante. nu la categoria :Hai sa criticam!batting eyelashes

| Tweetymrrr a răspuns:

winkingmersi [; x]

| princessOfcaraibe a răspuns:

Lollllll! pai eu nu stiu din astea nu stiu din astea!

| princessOfcaraibe a răspuns:

@byanka asa cum zice tweety daca nu stii de gluma nu temai obosi sa comentezi! trage o gura de aer si lasane pe noi inn pacce. noi cei care stim de gluma.nu avemnevoie de comentariu tau daca vb asa de noi! nu-ti convine, nu-ti convine treci peste intrebare canu esti obligata sa raspunziwinking. ok? ma bucur ca ne intelegem

| princessOfcaraibe a răspuns:

@tweety, sunt cu cine are dreptate si tu aveai dreptate.right?

| Valiku a răspuns:

Ia numarul asta : 07 noi 2 6000 de euro. laughing

| davidutzu12 a răspuns:

Sti... e cam demodata deja.

| Bubbulina_2682 explică:

Pe TPUlaughing

| TiberiuFasole a răspuns:

M-am bagat. Am fost locul 200 de pe TPU, dar am fost inactiv si acum sunt locul 600.