| Bubbulina_2682 a întrebat:

Caut prieteni si nu gasesc, caut prieteni si nu gasesc, toti prietenii TPU sa apeleze la minelaughing... fundita pentru cel mai simpatic:X

Răspuns Câştigător
| Loryoficial a răspuns:

Ai cauat prieteni pe TPU, ai cautat prieteni pe TPU si ai gasit!
toti prietenii sa nu mai apeleze la Bubulina...
De acum sunt prieten cu tine! big grin

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

N-ai vazut in viata ta om mai simpatic ca mine(blituri)big grin

| pwp a răspuns:

Ce faci dorele? big grin

| Mihaela987 a răspuns:

Nu stiu, nu stiu de astea

| Pitica_3139 a răspuns:

Imi place astalaughing

| takeaway4love a răspuns:

Sau.doi.ori.doi prieteni:nu beau, nu fumez, dar cand ies di inchisoare... pupici multi bubu si daca vrei iti du pe mesaj privad ID-ul meu

| SoNiA123 a răspuns:

First! big grin