| MamaMiaaa a întrebat:

Ce ai face daca ai avea un detector de prosti?

26 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Aș fi prima detectată.

| Musique a răspuns:

Te-aș saluta.

| Dash a răspuns:

Nu ai nevoie de asa ceva pentru a detecta prostia...

| PotcaPădurii a răspuns:

L-as arunca in veceu pentru ca probabil ar scoate zgomote tot timpul. Mai bine sterg asta, pentru ca lumea ar putea intelege ca eu sunt proasta. Eh, si ce-mi pasa?

| Frunziix3 a răspuns:

As detecta prostie, dar nu cred ca e nevoie, daca ma intelegi...deci concluzia:
Il dau la gunoi
Ma pun in pat
Ma uit la TV...

| Fiction a răspuns:

L-as folosi, dar probabil s-ar suprasolicita.

| SupraDozaDeVise a răspuns:

L-as folosi pe acest site, vai de capu nostru TPU laughing)

| epurel a răspuns:

Ti-l bag sub pat si vei murii in chinuri torturata de beep-uri.

| Satanique a răspuns:

M-as distra...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E nevoie de un aparat să îţi dai seama dacă un om e prost sau nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

V-aș scana pe toți laughing) să văd - câți proști avem? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-as detecta

| Aneurysm a răspuns:

Nu l-aş folosi pe la T/A deoarece s-ar supraîncărca şi efectiv va exploda.

| iKeel a răspuns:

De ce să am nevoie? Îmi dau seama imediat când cineva e prost.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru iKeel):

Ai grijă să nu-ţi dai autogol.

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Hmm. i-as detecta pe toti de pe TPU care pun intrebari stupide...laughingSa vedem care e faza cu astialaughing

| LaNaibaa a răspuns:

L`as folosi... straight face

| DWDT a răspuns:

L'as ascund in Cipru, bine ppazit de hipopotami ninja si l'as scoate de acolo in ultima mea zi sa vad daca inca sunt prost

| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Nai avea ce face cu el pentru ca in Romania ar scoate sunete si nu sar opri pana nu l-ai scoate din tara

| thefighter1 a răspuns:

I-as descarca bateria pe tine

| BogdaneluluI a răspuns:

L-as baca in nas si... m-as scobi.

| Klews a răspuns:

Mi-as dori sa fie si un " Dizolvator de prosti si prieteni falsi"...

| H0lz a răspuns:

Cred ca daca as avea unu la aceasta intrebare, ar exploda. happy

| pingu20 a răspuns:

Cred ca as asurzi, prea mult beep, beeop

| Katherine12 a răspuns:

Te-aş detecta pe tine.

| pisoiasul28 a răspuns:

Ti las da in cap