| Marynna a întrebat:

Care este cel mai bun invisible detector?

>>FUNDAAA::

26 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Eu de regulă pe ăsta îl folosesc: http://www.invisible-scanner.com/

| moddie a răspuns:

Cel mai sigur e sa folosesti o aplicatie locala pentru calculator : (ex) Buddy Spy. Detectoarele online sunt pline de glitchuri si functioneaza prost! In special cele romanesti, au servere foarte proaste.

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Ydetector.com (poti pastra lista de prieteni, iti arata daca are hi5 persoana careia i-ai introdus id-ul)

| Loveisin a răspuns:

Ascuns.ro

| Bloodthirsty a răspuns:

Http://www.detector-invisible.com/ poti sa aflii si hi5-ul...si poti downloada si avatarul

| IlKvK a răspuns:

Daca vrei sa afli cine este invizibil pe mess verifica site-ul asta: http://www.invizibil.ro/. Este foarte bun!;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://detectinvisible.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.detector-invisible.com/ sau http://www.ymsgr.info/ poti pastra lista de prieteni, iti arata daca are hi5 persoana careia i-ai introdus id-ul si are si un soft special pentru PC pentru detectat id-urile care stau pe invisible.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.yabout.net pe mine nu m-a dezamagit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://ym-detector.info/ Acest Site te ajuta sa aflii profilul HI5, Profilul Facebook dupa id-ul de messenger, fara ca acea persoana sa afle. 100% Functional Garantez!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

WWW.Yabout.net Detector Invizibil, avatare, statusuri, wallpapere! VA ASTEPTAM!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat toate cele enumerate mai jos si nu a functionat nici unul corect tongue. De unde stiu? Stiu pentru. ca m-am pus eu pe invizibil si si mmi-am verificat id-ul pentru. a vedea care functioneaza bine, si de fiecare data imi aparea ca sunt offline. tongue...deci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte functionau majoritatea, dar acum nu mai merge nici unul, arata doar daca esti online, daca esti invizibil spune ca esti offline(puteti verifica pe id vostru)... probabil sau mai smecherit si astia de la yahoo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap,acelasi lucru l-am constat si eu.M-am dat pe invizible, am rugat si alti prieteni sa faca asta, si nu merge.Doar online se detecteaza-invizible esti doar offline.Ce ciudat! cica-s cele mai bune -te dau pe spate eficienta acestor site-uri si sunt o groaza, pe toate la fel!laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Observ ca nu merge nici un detector de invisible... daca esti pe invisible iti arata ca esti offline, doar daca stai online apare... oare stie cineva unul care sa functioneze? plsssss!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu le-am testat pe toate cele prezentate aici plus inca vreo cateva. am intrat pe mess pe invisible si toate m-au aratat offline

| Lolo_3214 a răspuns:

Ydetector.

| Lovξ a răspuns:

Http://www.detector-invisible.com/ sper ca te-am ajutat...:x funda?:">

| Just_3218 a răspuns:

Ascuns.ro tongue

| diia_3959 a răspuns:

Http://www.detector-invisible.com > e cel mai bun;)
http://www.imvisible.ro/ > nu e cel mai bun ptc nu arata bine cine e p invisible. l-am testat :P:P.
;)

| Xpl0si0n a răspuns:

Singurul yahoo detector care merge este http://www.ymland.com.

| YmLand a răspuns:

Testati cu incredere http://www.ymland.com cu orice teste doriti si veti vedea ca acesta este singuru care v-a ramas loial.

| cosminpadureanu a răspuns:

Nu este bun ca am dat eu pe site asta imi arata ca e busy cand incolo era offline