| anonim_4396 a întrebat:

Ce ai face daca ai gasi un sac cu 100.000.000
euro? cel mai amuzant raspuns fundabig grin

Răspuns Câştigător
| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Fur 1 euro.
Mwahahahaha devil

21 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Păi,eu tot nani aș face. straight face

| SomebodyWhoIsHere a răspuns:

I-as da 10.000 de euro celui ce l-a pierdut.

| CannbalCorpse a răspuns:

Cu siguranta tu si restul lumi m.ati sluji! happy daca as avea 100.000.000

| axeldavid a răspuns:

As face poza pe facebook cu ei si m-as lauda la cei saraci.

| niko200 a răspuns:

Di tati celi...(cumparaturi, haine etc.)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Răspuns amuzant? Crede-mă că dacă aş avea atâţia bani n-aş face lucruri amuzante cu ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oare ce am face cu totii?! l'am duce la politie nu? ''ca asa e corect''! rolling on the floor)))))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi pare rau, dar chiar nu pot sa iti dau un raspuns amuzant.
Doar atat, L-AS LUA!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as dona 50.000.000 copiilor saraci da mie mila de ei stau pe strada si cersesc nu strang nici 10 lei P.S. nu-i amuzant da asta as face cu ei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DatScout este castigatorul

| Ramona000 a răspuns:

Deci prima oara as da la cei care nu au a doua oara cred ca as saritaaaaaa de fericire prin pat oo daaa babyy as paria la lotto si la pariuri sportive happybig grinbig grin si dupa mi-as lua tot ce-mi trebuie as sarrii din nou in pat ca am castigat la loto si dupa as realiza ca am dat majoritatea banilor la loto si am castigat doar 2 bilete cu 2 milioanehappy

| OskarRM a răspuns:

Un bun cetăţean ar duce banii la poliţie sau i-ar dona pentru o cauză nobilă.Cum eu nu sunt un bun cetăţean i-aş păstra eu şi, probabil, m-aş duce în prima cârciumă şi aş bea de fericire. Apoi aş ajunge la conducerea ţării şi...Hurra für Oskar!

| ILoveTacos a răspuns:

M-as gandi cum Doamne Dumnezeule o sa car un sac de vreo douazeci de metri inaltime si cateva tone la mine acasa, unde timp de cateva luni o sa-l ascund de politie sub covor.Dup-aia probabil ca mi-as schimba numele in Carlos Rodriguez Esperanza si as fugi in Mexic unde voi trai linistit cu cactusii si lamele mele.

| IAmAFreak a răspuns:

As ajunge la inchisoare.

| amiX a răspuns:

Mi-asi face o bluza din ei ca sa ma dau mare pe drum

| SuperSaiyan4 a răspuns:

As dona din ei, apoi m-as face ceva super-erou asa cum s-a facut Bruce Wayne si m-as bate cu Chuck Norris.

| crazydeea a răspuns:

Fiti realisti in pana mea! daca ati gasi voi banii astia ati turba de fericire!

| MemeGame9 a răspuns:

L-as platii pe Justin Bieber sa se faca ca isi pierde vocea pe veci!

| JustiNkov a răspuns:

Eu las pune in masina si pa tatii

| claudiafrumoasa a răspuns:

Eu as pastra o paret si o parte asi donao
!

| Andries_Andra_1998 a răspuns:

MI-as lua multe haine si restul o sa-l pastrez pentru facultate