| amiX a întrebat:

Ce ai face daca in fata casei ai gasi un sac cu 100.000.000 euro?

49 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

I-aș dona unei case de copii. happy
*mă rog, o mare parte din ei*

| NOBODY a răspuns:

Nu am casă.

| carminaburana43 a răspuns:

Unii zic ca banii nu aduc fericirea...totusi dupa ce ma chinui dintr-un salar de 600 cred ca as fii extraordinar de fericita, nu as mai lucra niciodata ca subalterna ...si e f lunga inca lista ca ceas face dar pe scurt mi-as implini visele as face propria mea casa de copii in orasul meu unde toti copiii abandonati ar fi f fericiti si la 18 ani ar avea fiecare loc de munca pentru ca as crea propria mea afacere unde ei ar avea unde lucra.

| pisoias a răspuns:

Banii n-aduc fericirea dar o intretin.M-as asgura ca nu ma vede nimeni cand...

| Frunziix3 a răspuns:

I-as lua inainte sa ii ia vecina.winking
Hoata!

| Aleqa a răspuns:

I-as da lui Justin Bieber.

| Trolli a răspuns:

Un sac? Pai ar trebui sa fie pe putin 10 saci, la cate 0-uri ai scris tu!
Ce as face? O parte i-as dona, m-as asigura ca voi avea un trai bun, atat eu cat si familia mea, as investi in afaceri.

| єχcєєℓ a răspuns:

Cred ca as deschide o locuinta pentru oamenii strazi.Atunci lor nu le-ar mai lipsii alimentele si confortul. Poate mi-as deschide o firma unde o sa angajez oamenii mai neexperimentati.Sa fim seriosi 100.100.100 euro este o suma mare.As putea sa pastrez cate ceva si pentru mine insa nu o cheltuiesc asa ca nebunu din ei.Cu aceasta sume te-ai scos pe viata.Dar in fine unde mai e dragul de a muncii? Sii..sa radem si noi pe moment poate o sa-l pensionez pe Baselaughing

| Xtadelo a răspuns:

As face dansul ploii

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Sunt multi saraci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cum sa nu! a trecut Diaconescu prin fata casei mele si s-a facut ca pierde din banii pentru Oltchim, o mie de euro nu ziceai si tu laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi lar lua vila din Madagascar si masina de lux din Los Angeles.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu? Pei imagineaza-ti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa fac asi dona 1 euro copiilor saracilaughing

| blueheart a răspuns:

thinking thinking Sigur visez...

| mola a răspuns:

As cumpara 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 Pizza.

| OskarRM a răspuns:

Mi-aş cumpăra pufarine...multe,multe pufarine...

| RainboyDash a răspuns:

Mi-as cumpara o paine

| oliviaaa a răspuns:

L-as lasa acolo.

| roormaf12 a răspuns:

Mi-as cumpara tot ce e nou in tehnologie:TV smart, iPhone 5 si bineinteles as si dona o mica parte oamenilor saraci.

| GasaiYuno a răspuns:

M-aş bucura.

| OmulCareStieCeFace a răspuns:

Las lua si mi-as sadisface placerile si mie si prietenilor mei.Si as cumpara o insula si cu restul as da un parti pe acea insula tot-ul gratuit sbor cazare etc.Iar restul o sa ii mai tin.

| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Mi-as cumpara 100 de saci de cartofi.

| Empathizer a răspuns (pentru Smileyouarebeautiful):

Si cu restul ce-ai face?

| Smileyouarebeautiful a răspuns (pentru Empathizer):

I-as ingropa.laughing

| Empathizer a răspuns (pentru Smileyouarebeautiful):

In seiful de la banca?

| Smileyouarebeautiful a răspuns (pentru Empathizer):

Nustraight face....ar fi prea de tot.Cu siguranta in wcwinking

| Empathizer a răspuns (pentru Smileyouarebeautiful):

Vezi sa nu tragi cumva apa! L-ai dezafectat?

| Smileyouarebeautiful a răspuns (pentru Empathizer):

Vai de mine! Am uitat, multumesc ca mi-ai amintit!

| calmopenmind18 a răspuns:

Eh! Daca i-ar gasi frati-meu sigur as da vestea in tot orasul sa afle toti si sa il fugareasca sa le dea bani. Daca i-as gasi eu nu stiu ce as face
1. As chema politia (si astia probabil in 2 secunde ar scrie caz clasificat ca e foamea mare)
2. Mi-as opri o parte mica din ei atat sa duc o viata normala iar restul i-as da la oameni saraci nevoiasi bolnav.
3. M-as distra de minune:X
4. Mi-as cumpara toata Romania ca mai mult nu face happy
5. Mi-as cumpara un Ford Mustang
6. I-as investi in diverse ca laughing stii niciodata nu este indeajuns. Iti dai seama 100 de milioane cati puisori pot sa faca?

| dragoilidia a răspuns:

As lua doar 100.000.00.

| dragoilidia a răspuns:

Si mi-am lua o masina frumoasa de lux si o casa frumoasa si spatioasa.

| amiX explică (pentru dragoilidia):

Bv gandest luxos

| dragoilidia a răspuns (pentru amiX):

Mersi asa sunt eu.ms inseamna mersi in caz ca nu sti.dar cred ca te-ai prins.

| amiX explică (pentru dragoilidia):

Stiam si eu vorbesc cu prescurtari

| Yumeno a răspuns:

Mi asi lua o vila si o masina de lux si de restul nuttela big grin

| sucul a răspuns:

As arunca sacu la gonoi laughing