| mola a întrebat:

Daca ai gasi un cec de 100.000.000 de euro si 5 bilete de avion TU ce ai face cu ele?

15 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Mi-as cumpara o casa, 2 din bilete as folosi iar 3 le-as darui.

| Adry05 a răspuns:

Aş merge în 5 ţări, care aş vrea pe moment, iar cu banii rămaşi, mi-aş face viaţa mai confortabilă în România.

| Aleqa a răspuns:

Jumate din bani i-as dona saracilor, 2 bilete de avion le-as da prietenilor, iar ce ramane i-as folosi pentru am mai imbuna viata.

| mola explică (pentru Aleqa):

Asta vroiam sa vad.big grin

| Aleqa a răspuns (pentru mola):

Huh, se pare ca gandim la fel.

| Musique a răspuns:

Aș anunța poliția.

| Woodenpints91 a răspuns:

Absolut nimic din ce n-am mai făcut până acum.
Doar că aş sta toată viaţa ca un trântor fără să mai mucesc deloc.

| vali1985 a răspuns:

Pai as pleca in tara si i-as cheltui.

| irbis a răspuns:

Mi-as crea o avere si mai mare. Dupa aia, as crea o lume mai buna pentru toti (asta oricum fac, dar banii ar ajuta foarte mult).
"Da-i unui om un peste si mananca pentru o zi. Invata-l sa pescuiasca si mananca pentru o viata" Donatiile sunt inutile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bani i-aş dona copiilor din camine şi de pe strazi cu biletele aş calatori

| c0ton a răspuns:

Nu stiu eu i-as da inapoi la propietaru de drept cred ca miar da o recompensa destul de buna ca e mai bine sai dai inapoi nu ca la gluma aia: - Eu stiu ca e mai bine sa dai decat sa primesti
-Dar ce sunteti filosof?
-nu, boxer

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Valeu cate n'as face laughing):p Dar tu?

| Alishia a răspuns:

Mi-as lua mama, tatal vitreg, iubitu intr-o excursie si mi-as lua masina visurlor melebatting eyelashes

| MinatoSan a răspuns:

Eu ia-s pune la loc unde i-am gasit.pentru ca oricine ce ia ceva ce nu-i apartine va fi un fapt rau. uite si ceva real, de la scoala:invatatoarea a spus ca cand era mica, la scoala, a gasit pe drun 1OO ruble.i-a luat. peste 5-6 ani, bunica ei, avand 57 ani, a mutit de cancer. iata ce as face cu ei, i-as lasa unde erau

| mola explică (pentru MinatoSan):

Nu am inceles nimic rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor