| Daygum a întrebat:

Ce animal pe cale de dispariţie este Oana zăvoranu?

9 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Nu stiu daca e pe cale de disparitie, dar e ca ciocanitoarea Woody.

| DaVà a răspuns:

Sconcs de la Cernobil...

| ɔɐıɔ a răspuns:

Diavol Tasmanian

| RockaruL a răspuns:

Curvitos-Tarfitos-Fwtutos(specie noua de animal pitzy)

| ILuvBondVagaBond a răspuns:

Ea era prin definitie un animal pe cale de disparitie in vremea comunismului, acum insa ele traiesc intr-o rezervatie si se inmultesc. Rezervatia se numeste Mica Romanie si, diNe fericire, acum sunt peste 30.000 exemplare. Trimitem 10.000 in Franta, 20.000 in Italia...si ni le trimit ei inapoi cu dobanda! Freedom pentru gocalari happy

| Minks a răspuns:

Ma crezi ca mi se rupe de ea?

| venusdoom a răspuns:

Cu parere de rau te anunt ca oana zavorranu nu e o specie pe cale de disparitie ba din potriva face parte dintr o categorie de himera numita :pitipoanca fara minte ( din pacate aceste specimene se imultesc ca gandacii -de aceea e plin de asa ceva in Romaniasad)

| Chu a răspuns:

Pitzizaursmug

| sairunfhrx a răspuns:

Scorpie love struck