| CristalClear a întrebat:

Ce animale de specii diferite ai cupla? Cum s-ar numii puii lor?

Răspuns Câştigător
| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Porcul si maimuta=>oameni

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Om + câine turbat = câteva specimene din lista suspendaților.

| PotcaPădurii a răspuns:

Sarpe cu paianjen=pradator cu sange inghetat si venin foarte foarte foarte puternic=> Vaduva Boa Vipera

| RockaruL a răspuns:

Maimuţă + Băsescu = Puţangutan cu sfârcuri

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Şobolan + Cârtiţă = Boc

| Downfall a răspuns:

Om + liliac = vampir devil

| LikeARollingStone a răspuns:

Bou + vaca = om!

| CrazyKitty a răspuns:

Un sobolan cu un caine. puii lor s-ar numii sobo-caini devil

| MKV a răspuns:

Hamster+om=shocate----caine+maimuta=...mai bine nu ne-am magina
pisica+caine=... o chestie care s-ar sinucide singura.nu va imaginati! eu am ramas cu sechele:Scrying

| andreeafrumoasa a răspuns:

Maimuta+om=mamu-om!

| irina41099 a răspuns:

Un leu cu o zebra puii s-ar numi zlei sau o pisica cu un liliac psiliac

| MiculUsar a răspuns:

Mata + Om = Matom cu tz... (robotzel prost)

| TboomOllie a răspuns:

Om + soarece = chitaila cel viteaz si comoara fermecata