| thalia_6931 a întrebat:

Ce ati face daca ati ramane pe o insula unde nu este nimeni si nu ati avea decat : 2 pachete de biscuiti, o sticla de apa, un ac, o funie, o cutie, telefonul(care e descarcat), putin lemn, si un pachet de servetele.

Răspuns Câştigător
| LoL a răspuns:

Pai ai zis o cutie nu ai zis cat de mare deci:
mi as face din cutie o barcutza si as pleca ...as lua proviziile si tot asa ce intrebare ciudata nu? fundita?

3 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Poi prima data as...
*isi imagineaza ca e pe o insula*
*e satisfacut*
*zambeste*
*se trezeste la realitate*
Vise rolling eyes

| BananaSuparata a răspuns:

In primul rand, as manca biscuitiirolling on the floor. Dupaia beau apa, daca sunt sarati...leg un ac de o funie... omor pestii si ii manc, ii bag in cutie, le dau telefonul sa se joace, cu lemnul fac foc si frig pestele.Cu servetelele ma sterg la gura. Funda? laughing

| tamvls a răspuns:

As folosi acul si sfoara pentru a prinde pesti,as manca cate un biscuite chiar cand mor de foame,pestii vin mai greu, mai departe nu stiu, daca as avea numai vioara mea.nu mi-ar trebui nimic altceva.happy