| LordBolton a întrebat:

Ce ati face daca intr-o noapte:va treziti in mijlocul noptii si vedeti o lumina verde pe geam?

21 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

M-aș duce s-o sting.

| BeTrueToWhoYouAre a răspuns:

Ma bag sub paura si plang pana cand dispare.

| єχcєєℓ a răspuns:

Nu fac nimic suspicios.Cum verdele e culoarea mea preferată mă holbez la ea toată noaptea sau până adorm.

| Ashadow a răspuns:

"Iar s-a defectat semaforu'.Eh, amu si-asa n-aveam ce face tata ziua, adica noaptea.
*incepe sa ranjeasca fasolea la demonstratia live de demolition derby iscata*

| suităr a răspuns:

''Băă! Iar ne-au invadat licuriicii!''

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Iar şi-au luat ăştia din parcare luminiţe dinalea?

| ErrorFound a răspuns:

Baaa,baaa, tu-ti gatisorii mi*ati Iti, stinge dracului lumina la WC ca nu pot sa dorm!
Iti: -Iti...
Eubig grina ma tu! Stinge-o odata ca altfel vin la tine! De 2000 de ani ne panditi si abia acum v-ati gandit sa ne invadati...Asteapta dracu pana maine!

| Fridăm a răspuns:

M-aş gândi la poza de profil a lui exceel.

| Neverwas a răspuns:

M-as ascunde sub patura si ti-as da telefon sa vii si sa verifici ce-i cu lumina aia verde.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

*Cum as vrea sa fiu cand vad luminita*
Hehe, au venit si astia pe la noi de abia acum...
*Cum sunt de fapt*
Extraterestriii! Nuuu, ne vor invada! Ce dracu sa fac? Sa imi spun ca totul e in mintea mea? Cum o sa reactionez? Ce o sa se intample cu noi?
Mda, ma panichez cam repede laughing

| αɴι28 a răspuns:

As zice:
"Vecine, nu te mai juca cu lanterna!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-aş culca la loc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verde inchis sau verde deschis?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pun o oglinda in fata geamului.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Da tu ce ai face dacă vedea că la 02:46 îți bate din geam o scâteiere?; aprinzi becul și bate o lumină neagră, zic că era lumină pentru că se reflecta într-o oglindă.

| товарищ a răspuns:

Cum? Verde... Hm... *deschid geamul* O nu! ( To be continued )

| mihaelaalol a răspuns:

Eu nu prea ma trezesc noaptealaughing dar o sa incerc sa imi imaginez:inchid geamul, trag jaluzelele peste geam, si ma bag la somn din noulaughing

| maychanges a răspuns:

Astept sa vina sa ma ia extraterestrii.

| BogdanMotiu a răspuns:

M-as pune inapoi la somn