| AcrossTheSky a întrebat:

Ce ati face daca Justin Bieber ar fi in casa voastra?

Răspuns Câştigător
| 5SOS a răspuns:

L-as vinde la piata:Justin bieber de vanzare, 2lei bucata.

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un om ca toti oamenii.Ne-am uita la Supernatural :Xlaughing

| Radioactive a răspuns:

As lua un papuc si l-as strivi ca pe un gandac. happy

L-as da afara.

| basexcu a răspuns:

L-as lega de un scaun si l-as ucide cu cartofi.

Răspuns utilizator avertizat
| JustMetallica a răspuns:

*Punandu'si ochelarii pe ochi, o tigara in gura si o palarie neagra* [zicand] "Duda...de ce te'ai nascut?"

| Cereala a răspuns:

Chem protectia animalelor urgent!

| lunarwolf a răspuns:

I-as reseta mintea sa cante numai rock [asta prin hipnotizare]. Oricum,la cat de putina voce are,ar iesi de pe piata comerciala. devil

Sau, ca sa fim siguri ca nu ii revine memoria, i-as pune Metallica pana ar muri. devil

| GoguMătryx a răspuns:

L-as lega de pat si i-as rupe o mana si l-as bate pana zice "gaataaaa o sa zic ca sunt homo""" rolling on the floor)

| Comeandtellmesomething a răspuns:

I-asi zice ca m-am plictisit de intrebarile despre el

| oanawww45 a răspuns:

L-as tine sechestrat ...pentru.bani!

| MiHaI a răspuns:

Ias da un autograf sa aiba cu ce sa se laude si un sut in fund

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Nu primesc cerșetori

| roxana_1777 a răspuns:

Las finde la piata si as spune de vanzare justin biberon. nu mai la 1 leu

| Jazzooohs a răspuns:

L-as lega de scaun si i-as pune muzica rock la maxim... daca nu-i place, il bag cu capu-n toaleta...

| ElectraAnne a răspuns:

Ash tsipa si i`as da cu tigaia`n cap pana leshina. Dupa ce a lesinat il leg de un scaun si il arunc de la 10 p` geam laughing