| vika123 a întrebat:

Cum este dupa parerea voastra Justin Bieber?
Dar sincer!winking

Răspuns Câştigător
| ThinkPink a răspuns:

E noul Hannah Montana
parerea mealaughing

18 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Alta batuta in freza obsedata de asta straight face

Ce parere am? Uite parerea asta o am: Nu zic ca nu e voie sa aiba fani si alte de-astea, dar ma deranjeaza faptul ca fetitele de 11-12 ani sunt obsedate de el, prostia fara margini din capul lor determinandu-le sa puna astfel de intrebari tampite. Mai exista si variante: Cine are ID/nr de telefon al lui Justin Bieber? / Cand vine Justin Bieber in Romania? straight face

Asa ma enervati, si daca o sa vina in Romania ce? O sa faca playback si o sa stea la hotel inconjurat de garzi de corp, iar cele care viseaza ca o sa vina glont la ele si o sa vorbeasca cu ele nu au minte nici cat o gaina lesinata. straight face

In fine, mie mi se pare un adolescent obisnuit, cu nimic care sa impresioneze. Poate o fi talentat, dar in nici un caz la facut muzica (melodiile nu sunt facute de el). Nu inteleg obsesia voastra pentru el. Si se mai da si mare, ce sa-ti zic, ce mare artist este el straight face E doar o vedeta aparuta peste noapte, facut vedeta ca sa se castige bani de pe urma lui. Muzica comerciala si cam atat.

Nu e nimic impresionant la el. Get a life! straight face

| MalinaH a răspuns:

Iti spun eu parerea mea, si sincer nu stiu ce vezi la el! pe langa ca ii urat nici sa cante nu stie, si el mucos se da la toate femeile de 20-30 ani, si ii un rasfatat si jumatate.

| pwp a răspuns:

Gay, homo, copil.

Răspuns utilizator avertizat
| mary a răspuns:

Imi vine sa vomit numai cand aud numele lui... a aaa si apropo m-am uitat la profilul tau. e pliiin de jb! deja lesin!

| CosminKidd a răspuns:

Este super melodiile si mai si ...mai ales melodia baby pe youtube a intrecut-o pe lady gaga cu bad romance o melodie de *** bad romance :&

| CosminKidd a răspuns:

Funditza big grin

| dhraqull a răspuns:

Un tanc (are 16 ani si arata de 12), un incult (nu stie ce inseamna cuvantul "german"), fara talent (canta ca o fata, ceea ce e grav pentru varsta lui), urat (arata ca o lesbiana).

| ONU_2429 a răspuns:

Naspastraight face

| kanajambe a răspuns:

Frumos, are carisma baiatul, se vede dupa numarul de fani. printre care ma numar si eu.Stie ce vrea de la viata si face asta cat mai normal. fara prefacatorii, e un baiat normal

| GabiArian22 a răspuns:

Un gay!

| Andru1996 a răspuns:

J. B. este un sugar d cand se stie...crede a daca are si el parul lung e emo sau ce rapper?
E un ratat care dabia stie sa cante un loser

E acum funda

| mihamica a răspuns:

Ba nu va mai luati atat de justin bieber. Daca tot sunteti asa invidiosi abtineti-va! 1la mana arata super atat la corp cat si la fata(si parul` e misto rau de tot`love struck. 2la mana are o vocee de milione si in legatura cu comentariul de mai jos: "are voce de fetita"intrebare si mai buna: voi aveti voce? Atata timp cat e la T. V si toata lumea il admira, nu-nteleg care e problema. voastaraised eyebrows. Parerea mea: Justin Bieber e cel mai tarelove struck.Il adooorday dreaming

| Onitza23 a răspuns:

Este dragut, amuzant, la moda, si imi plac la nebunie ochii lui caprui. imi place cum canta este foarte talentat sun fana. mai alesa ca el acnta la trompeta pian tobe si cu vocea. cool

| vika123 explică:

A am uitat sa va spun dau funda pentru cel mai calumea raspuns!winkingwinkingwinkinghappyhappy

| Andra_7692 a răspuns:

Este un canteret care im place foarte mult.chiar nu stiu de ce cei care zic ca e gay.parca l-au controlat sa vada daca e asa...deci. imi place! funda?

| HeHeHe_5022 a răspuns:

Nu'mi place deloc,. ii un ratat.winking.

funda?big grin