| cățelușa56 a întrebat:

Ce ati face daca nu ar mai exista calculatoru si televizoru si ar trebui sa faceti baie intr-un butoi?

14 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

M-as duce pe buda si as plange

NOname
| NOname a răspuns:

M-as muta pe Marte...sau la Leo.

| Sconcsiş a răspuns:

Cui îi pasă de calculator şi tv când ai BUDĂ!?
Adică BUDĂ!
Am zis BUDĂ!

Plus că oricum eu nu fac baie

| NoChanceForUs a răspuns:

Fara tv si calculator? Dar nu ai pomenit nimic de smartphone si wifi...whistling

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

M-as arunca de pe acoperis! sa nu se intample asa ceva!

| PiluLă a răspuns:

-->moarteedevil

| βǿβǿ a răspuns:

As accepta.

da ce crezi. oamenii din anii 1400` aveau calculatoare, TV, masini si case luxoase?

cu 1o bai in casa?laughing
cu ditamai` cada?laughing

| dreamout a răspuns:

As face baie intr-un butoidevil
pai daca nu am avea, inseamna ca nu am sti la ce folosesc. Si daca ne-ar arata cineva uu Pc.Omfffggg.adica:-s Dumnezeule cee e aiaaaa?:o
ar fi parti bune. nu i-am vedea moaca lu` biberon sau mustata lu` gutahappy

| Kqzu97 a răspuns:

M`as sinuciderolling on the floor.Nu pot trai fara Pc...devil

| Ioana998814 a răspuns:

Ce as face? As accepta situatia, ca la urma urmei nu e sfarsitul lumii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde stii ce mod de viata am dus cand eram mic? sad
p.s. e placut sa te speli la. in butoi

| ina a răspuns:

As avea timp de multe alte lucruri, dar n-as stii atatea.Ei bine.as pune mai multe butoaie, macar sa nu fac baie singuralaughing

| juNkie a răspuns:

Pai si eu cum imi fac tema la romana? laughing