| ProjectJackpot a întrebat:

Ce ati face daca v-ati prinde iubita/iubitul in pat cu Justin Bieber?

19 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mă pun la mintea unui minor, poate era la ora de inițiere!
Pa, pa.

| Comy a răspuns:

L-as lasa pe gaystin sa continue, ca sa se faca de ras cu viermele lui apoi iubita mea i-ar trage un picior intre co*** si s-ar intoarce la mine

| Flav a răspuns:

As bea o bere rece si-as intreba-o: ai ajuns sa ma inseli cu sobolanul asta?

| VacutzaRoscata a răspuns:

M-as supara pentru ca m-a inselat cu alta fata sad

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Il impusc pe Gayberon.

| CoquineNoire a răspuns:

Eu nu ma cuplez cu copii.
(justin bieber e pedofil)

http://www.youtube.com/watch?v=Rc3jMoFJrBQ

| Asdfasdefta a răspuns:

Nu-i nimic. Am Rayd anti gandaci, tantari, si gay.

| ISaidHelloToMe a răspuns:

I-as impusca pe amandoi...

| ZoOzOLe a răspuns:

Ii filmez, voi scoate banii frumosii! apoi o dau afara, nu traiesc cu lesbianca in casa...

| VecinaDeLa3 a răspuns:

Unde e Muflă cand ai nevoie de ea?

Răspuns utilizator avertizat
| DontHaveANamee a răspuns:

Cainele meu nu e gay, idiotulefrustrated

| paulsefuteinbazadedate a răspuns:

Are cu ce sa f*ta ala?

| xSoaked a răspuns:

L-as impusca. Ce-i cu gusturile astea, mai? Asa te-am invatat eu?

| ViseInCulori a răspuns:

L`as arunca pe geam pe Gayberon

| king4aday a răspuns:

O sa am grija pe viitor sa nu-mi mai aleg prietena din randul iubitoarelor de muzica de proasta calitate.

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Mas duce repede la ginecolog sa vad daca am biberita laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-aş alarma doar în cazul în care iubitul ar vrea să facă ceva, că Gayber nu are cu ce sa facă.

| m4n1ak a răspuns:

Bieber are prietena deci nu iti mai fa griji (toate fanele Bieber mor de ciuda pe Selena Gomez laughing )