| TiberiuFasole a întrebat:

Ce-aveti cu mine? "MinerXCiocolatica are interdictie"(KamaSutra), "de restul am uitat, fiindca nu ii iubesc( KamaSutra)", "MinerX nu va fi nici odata top 1"(Daisuki).
Bine, ultima am inventat-o, dar asa am inteles. Ce-aveti cu mine? Cine tine cu mine are o funda! I-as da mai multe funzi, dar pot doar una sad

9 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Ce-i cu mine acolo? Cand am zis eu asta? T_T

| TiberiuFasole explică (pentru Doub):

Scuze, greseala, era KamaSutra

| Doub a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Nu te iert. T_T

| TiberiuFasole explică (pentru Doub):

Mi s-a mai intamplat.

| Doub a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Nasol.

| KamaSutra a răspuns:

Mă,tu m.ai plagiat!
Acum suporta consecintele!
Cand am zis a doua chestie?!

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

"funzi" laughing

N-are nimeni nimic cu tine (bine, poate doar câteva persoane nu te suporta)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am nimic cu tine, doar prefer maşinile... cu picioare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Euuuuuuu suuuunt toooop uuuunuuuuu siiiiiii tuuuuuu nuuuuuu tongue