| andutzai a întrebat:

Ce bancuri mai stiti?

Răspuns Câştigător
| MOONWalk_8865 a răspuns:

Vrei sa stii niste bancuri? Daca da atunci citestele pe urmatoarele:
1. Ibig grine ce caraie cioara in zbor?
R:Schimba vitezele.
2. Bula se duce la un magazin si intreaba:
-Doamna, aveti cumva o palarie verde, dar nu foarte verde, dar totusi verde?
-Nu
Bula vine si a doua si a treia zi la magazin si pune aceeasi intrebare.In a patra zi vine Bula iar si il intreaba pe patron:
-Domnule, aveti cumva o palarie verde, dar nu prea verde, dar totusi verde?
-Da tu, Bula, nu vrei un sut in fund, da nu prea in fund, dar totusi in fund?
3.Culmea Cruzimii:Sa bati un catel de usturoi iar el sa te muste pe tine.
4.Clumea Culmilor:Sa impingi o baba pe scari si s-o intrebi de ce se grabeste.
5. Un nebun se uita in oglinda si incepe sa rada.
Oglindabig grine ce razi ma?
Nebunulbig grine fata ta!
6.Doi nebuni:
-Ce scrii ma acolo?
-O scrisoare.
-Cui?
-Mie.
-Si ce scrie in ea?
-Nu stiu ca inca n-am primit-o
Asteas cateva bancuri din cate stiu. Sper sa-ti placa si sper sa te amuze si sa-ti foloseasca.

14 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Un individ avea nevoie de un instalator, aşa că îl rogă pe un prieten să-i comande unul. Zis şi făcut. Pune mâna pe telefon şi-l sună pe instalator:
- Bună ziua...
- Sunt fierbinte, ce doriţi?
- Ce număr de telefon mi-a dat ăsta?, se întreabă omul, care închide telefonul şi formează numărul din nou.
- Alo? aş dori...
- Alo... sunt fierbinte...
- Auzi, cucoană... eu nu-mi văd capul de treabă şi matale îţi arde de alte alea.
Trânteşte telefonul şi-l sună pe prieten:
- Bă, ce număr de telefon mi-ai dat? Că-mi răspunde una şi-mi spune că-i... fierbinte...
- Păi Fierbinte Ion îl cheamă pe instalator. Cred că ţi-a răspuns nevastă-sa.

Răspuns utilizator avertizat
| airflower a răspuns:

Profa:
-Bula, pe maine ai sa scrii 5 propozitii.
Se duce Bula acasa; masa in bucatarie.
-Mama, zi-mi a propozitie.
-Taci ca-ti dau cu tigaia-n cap!
Bula scrie.
Se duce la tatal lui; tatal lui se uita la meci.
-Tata zi-mi o propozitie.
-Ieeeeeeeeeeeee!
Bula scrie.
Se duce la fratele cel mare; el invata la istorie.
-Frate zi-mi o propozitie.
-Stefan cel Mare.
Bula scrie si asta.
Se duce la sora lui; sora sare coarda.
-Sora zi-mi o propozitie.
-Sari tu prima.
Bula scrie.
Se duce la fratele cel mic; fratele cel mic se joaca.
-Frate zi-mi o propozitie.
-Masinute, piulite, tractorase.
Merge Bula la scoala.
Profa:
-Bula zi-mi o propozitie.
-Taci ca-ti dau cu tigaia-n cap!
-Bula chem directorul!
-Ieeeeeeeeeeeeeeee!
-Bula cine te crezi?
-Stefan cel Mare
-Bula te arunc pe geam!
-Sari tu prima.
-Bula ce ai in capul ala al tau?
-Masinute, piulite, tractorase.

| Marinela74 a răspuns:

Stii cum tin un fraier in suspans? iti zic mai incolo

| Marinela74 a răspuns:

Ce e un licurici care a inghitit viagra? neon

| Brotacelu a răspuns:

Ion iese seara afara sa se usureze.
Dupa un timp intra in casa fleasca, la care Maria:
- Ploua?
Ion: - Nu, bate vantu laughing)))

Ar mai fi si ala cu bula
Bula avea un cal si calu nu avea nimic impotriva laughing)

| nimic pt nimeni a răspuns:

Un cuplu decide sa plece in Caraibe. Sotia decide sa vina mai tarziu din cauza serviciului. Cand sotul a ajuns la hotel, a decis sa-i scrie un mail sotiei dar a gresit o litera din adresa si mailul a fost trimis la alta adresa. Mailul ajunge din greseala la o vaduva ce venise tocmai de la inmormantarea sotului. Citeste mailul si lesina. In mesaj scria: "Draga mea, am ajuns bine. Probabil te va surprinde sa primesti vesti de la mine pe aceasta cale, dar acum au calculator aici si poti trimite mesaje persoanelor dragi. Doar ce-am ajuns si am verificat ca totul sa fie pregatit pentru venirea ta, vinerea viitoare. Abia astept sa te vad si sper ca aceasta calatorie sa fie la fel de liniistita ca a mea. Nu-ti lua multe haine ca aici e o caldura infernala...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.bancuri.net/